
Президент України Петро Порошенко з нагоди Дня Конституції нагородив державними нагородами нардепа Олександра Герегу і мера Чернігова Владислава Атрошенка, які голосували за диктаторські закони 16 січня. Про це повідомляє журналіст Роман Шрайк у Facebook, передають Патріоти України.
У прес-службі українського президента заявили, що нагороди вручалися "за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм постановляю".
Так, Герега був нагороджений орденом "За заслуги" II ступеня, а Атрошенко - орденом за заслуги III ступеня.
Також високу державну нагороду отримав екс-прокурор АТО Костянтин Кулик, якого підозрюють у незаконному збагаченні. Порошенко нагородив заступника начальника департаменту міжнародно-правового співробітництва Генеральної прокуратури і колишнього прокурора сил АТО Костянтина Кулика за "значний особистий внесок у державне будівництво".
На сьогодні Кулик є обвинуваченим у справі про незаконне збагачення. У жовтні 2016 року САП передала кримінальну справу до суду.
В квітні генпрокурор Луценко поновив скандального Кулика у лавах ГПУ.
Кремль наразі робить те, що сам вважає проявом слабкості: просить про переговори. Глава Міністерства закордонних справ (МЗС) країни-агресорки РФ Сергій Лавров стверджує, що Москва готова «забезпечити безпеку» свого союзника — Білорусі. При цьому Росія ...
У ніч на вівторок, 23 червня, підрозділи Сил безпілотних систем ЗСУ завдали ударів по понад 60 ключових об'єктах противника на тимчасово окупованій території Криму. Про військові досягнення повідомили Сили безпілотних систем ЗСУ та майор Роберт "Мадяр"...