Порошенко підписав закон про перейменування УПЦ МП

Підписуючи закон, президент України підкреслив, що законодавчі зміни відповідають принципам свободи віросповідання і рівності всіх конфесій.

Порошенко підписав важливий закон. Фото: president.gov.ua.

22 грудня президент України Петро Порошенко підписав закон, який передбачає перейменування Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП). Про це повідомили в Адміністрації Президента, передають Патріоти України.

"Люди мають конституційне право вільного вибору віросповідання. Зазначені зміни до закону створюють кращі умови для реалізації такого права для тих, хто вирішуватиме, до якої ж православної юрисдикції належати… Чи то до новоствореної автокефальної Православної церкви України, чи то до тієї церкви, яка наполягає на збереженні свого зв’язку і залежності від РПЦ (Російської православної церкви. – ред.)", – сказав Порошенко.

Підписуючи закон, він підкреслив, що законодавчі зміни відповідають принципам свободи віросповідання і рівності всіх конфесій.

У Польщі накрили мережу російських агентів, троє шпигунів втекли від покарання

понеділок, 17 червень 2024, 19:16

Двох громадян України та одну білоруску в грудні 2023 року було засуджено в Польщі за шпигунство на користь Росії. Шпигуни дістали тюремні строки позбавлення волі, але оскільки на момент винесення вироку вони не перебували під арештом, то змогли втекли...

"Уже не той ефект": у ВМС пояснили, чи вплине на хід війни знищення Кримського мосту

понеділок, 17 червень 2024, 18:48

Речник Військово-Морських сил України Дмитро Плетенчук вважає, що знищення Кримського мосту зараз не мало б того ефекту в порівнянні з початком повномасштабного вторгнення. Про це він сказав в інтерв'ю "РБК-Україна", передають Патріоти України. За слов...