Порошенко підписав закон про перейменування УПЦ МП

Підписуючи закон, президент України підкреслив, що законодавчі зміни відповідають принципам свободи віросповідання і рівності всіх конфесій.

Порошенко підписав важливий закон. Фото: president.gov.ua.

22 грудня президент України Петро Порошенко підписав закон, який передбачає перейменування Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП). Про це повідомили в Адміністрації Президента, передають Патріоти України.

"Люди мають конституційне право вільного вибору віросповідання. Зазначені зміни до закону створюють кращі умови для реалізації такого права для тих, хто вирішуватиме, до якої ж православної юрисдикції належати… Чи то до новоствореної автокефальної Православної церкви України, чи то до тієї церкви, яка наполягає на збереженні свого зв’язку і залежності від РПЦ (Російської православної церкви. – ред.)", – сказав Порошенко.

Підписуючи закон, він підкреслив, що законодавчі зміни відповідають принципам свободи віросповідання і рівності всіх конфесій.

РФ відчуватиме весь біль, який пережила Україна: У Зеленського висловилися про завершення війни

понеділок, 5 червень 2023, 15:58

Не можна точно сказати, коли закінчиться війна в Україні з Росією. Київ фіналізуватиме цю війну абсолютно справедливо, передають Патріоти України. Росія буде відчувати весь той біль, який пережили українці, розповів радник голови Офісу президента Украї...

Із сотні мобілізованих "зеків" лишилось четверо: Бійці полонили залишки роти росіян (відео)

понеділок, 5 червень 2023, 15:53

Четвірка засуджених за наркотики та вбивства - все, що залишилось від роти окупантів, в якої навіть номеру не було, а тільки літера, передають Патріоти України. Командувач Сухопутних Військ Олександр Сирський оголосив про успіхи українців в Луганській ...