У середу, 10 лютого, президент Петро Порошенко провів зустріч з представниками громадянського суспільства. Український політтехнолог Тарас Березовець на своїй сторінці в Facebook розкрив подробиці зустрічі, інформують Патріоти України.
"Вчора в адміністрації президента був на зустрічі з Петром Порошенком разом з іншими представниками громадянського суспільства. Зустріч носила закритий характер. Петро Порошенко просив його не цитувати.
І навіть попросив вийти із залу дві знімальні групи. Я списав кілька сторінок цитат Порошенка, кілька було дуже цінних (шкода, відтворити не можу)", - пише Березовець.
"Головними темами дискусії (Порошенко виступив з коротким вступом, далі зав'язався діалог) були зміни до Конституції, подробиці Мінських угод, ситуація всередині коаліції і БПП і стратегія боротьби з корупцією.
Зустріч замість 1 години затягнулася на 3 години. У цілому, Порошенко розповів багато важливих, але непублічних подробиць того, що відбувається. Був нехарактерно для себе м'який, прихильників надихнув, але й опонентів не переконав. В цілому, Порошенко не боїться слухати думки, що не збігаються з його власними", - зазначає політтехнолог.
При цьому Березовець підсумував: "Загальне враження (це не цитати Президента, а мої висновки). Криза у владі невирішена і коаліція в нинішньому вигляді нежиттєздатна. Шанси розпуску ВР зростають.
Самі вибори Ради можуть стати справжнім випробуванням, якщо не катастрофою, на тлі зростання політичного популізму в суспільстві. Обороноздатність України продовжить зміцнюватися.
Переговори в женевському форматі по Криму почнуться вже в цьому році. Щодо питання відновлення суверенітету над окупованими районами Донбасу може бути призначений всеукраїнський референдум ".
Російська опозиціонерка Ольга Курносова переконана, що диктатор Володимир Путін не має чіткого плану Б на випадок провалу нинішньої стратегії щодо війни проти України та протистояння із Заходом. Водночас у мирну угоду вона не вірить. Про це вона заявил...
Канцлер Німеччини Фрідріх Мерц висловив сумніви щодо можливості вступу України до Європейського Союзу до 2034 року, коли завершиться наступний семирічний бюджетний цикл ЄС. За його словами, розширення не повинно вплинути на вже визначені середньостроко...