Послалися на "канонічні норми": В УПЦ МП заявили, що не братимуть участі в Об’єднавчому соборі

Як і пропагандисти Кремля, представники УПЦ МП вирішили відверто ігнорувати реальні факти та закони.

Архієпископ Климент. Фото: Главком.

Українська православна церква Московського патріархату не братиме участі в Об'єднавчому соборі щодо створення української автокефальної церкви, який відбудеться 15 грудня. Про це заявив у середу, 5 грудня, глава Інформаційно-просвітницького відділу УПЦ МП, архієпископ Климент, передають Патріоти України.

«Наша позиція не змінилася. Українська православна церква не братиме участі в цьому Соборі, оскільки створення української автокефальної церкви не відповідає канонічним нормам», - сказав архієпископ, якого цитує ТАСС.

Як відомо, Об’єднавчий собор, який має проголосити створення автокефальної помісної православної церкви в Україні, затвердить її статут та обере предстоятеля, відбудеться 15 грудня в Софії Київській. Президент Петро Порошенко заявив, що Вселенський патріарх Варфоломій поінформував, що запросив на Собор ієрархів УПЦ Київського патріархату, УАПЦ та ієрархів УПЦ Московського патріархату.

Хіти тижня. "Царевну на царство!": У Москві пліткують про те, навіщо старий та хворий Путін випхав свою доцю на ТБ

понеділок, 17 грудень 2018, 15:30

Доводить невипадковість інциденту активний інтерес до нього всіх ЗМІ РФ, які воліли раніше ігнорувати подібні чутливі для президента теми.​. Поява в ефірі держканалу "Росія 24" секретної молодшої дочки Путіна Катерини Тихонової - це підготовка до транз...

"Соглашайтесь или убирайтесь, или Как Путин поставил ребром вопрос о поглощении Беларуси", - журналіст

понеділок, 17 грудень 2018, 15:11

"Декабрьский кризис белорусско-российских отношений стал для многих неожиданностью. Казалось, что после двух сочинских встреч Лукашенко и Путина, по крайней мере, открытой ссоры в ближайшие месяцы ожидать не следует", - пише у своєму блозі Ігор Ільяш, ...