
Президент РФ Володимир Путін та президент США Дональд Трамп під час зустрічі у Гельсінкі обговорювали "конкретні пропозиції щодо врегулювання ситуації в Донбасі". Про це заявив Посол Росії у Вашингтоні Анатолій Антонов, виступаючи на міжнародному дискусійному клубі "Валдай", передають Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ.
"Ця проблема обговорювалася, були зроблені конкретні пропозиції, як вирішувати це питання", — заявив Антонов. Посол Росії у Вашингтоні також також був присутній на саміті. Також дипломат сказав, що "Київ практично нічого не робить для виконання Мінських угод". "Якщо всі країни підтримують Мінські домовленості, значить, їх треба виконувати. А в міру того, як ситуація рухається до виборів в Україні, я не бачу ніякого бажання в української влади йти шляхом виконання домовленостей. Це вже починають грати нюанси внутрішньополітичної ситуації в Україні", —додав Антонов.
Нагадаємо, попередньо Посол Росії в США Анатолій Антонов заперечив, що на зустрічі Володимира Путіна і Дональда Трампа у Гельсінкі були досягнуті якісь "секретні домовленості". Він заявив, що про всі домовленості, яких досягли президенти, оголосили "чітко й зрозуміло".
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...