Посилити обороноздатність: Україна створить ще одну міжнародну військову бригаду

Діяльність українсько-румунсько-болгарської бригади за зразком УкрЛітПолБріг зможе зміцнити і безпеку, і довіру в регіоні та по всій Європі, впевнений Петро Порошенко.

Петро Порошенко під час візиту до Румунії. Фото:www.rbc.ua

Україна, Румунія і Болгарія обговорюють можливість створення спільної бригади. Про це заявив журналістам президент України Петро Порошенко, перебуваючи в Румунії, передають Патріоти України з посиланням на depo.ua.

"Під час візиту президента Болгарії до Києва і сьогодні під час наших переговорів ми обговорили можливість створення українсько-румунсько-болгарської бригади за зразком УкрЛітПолБріг - у нас дуже позитивний досвід імплементації цієї угоди. Я впевнений, що подібні кроки зміцнять і безпеку, і довіру в регіоні і по всій Європі", - сказав Порошенко.

Слід нагадати, що 25 січня в Польщі запрацювала литовсько-польсько-українська бригада. Основними завданнями бригади є переважно участь у миротворчих операціях.

"Медведчук отменил "Северный поток-2" и объявил газ РФ нашим": Климовський про те, як "Оппо" кидає своїх виборців

середа, 17 липень 2019, 16:45

"Оппоплатформа - за жизнь" как партия колонизаторов гарантирует снижение всех тарифов в два раза. Гарант №1 - ее рядовой член Виктор Медведчук, который, когда вступал в нее, так и сказал, что в правление он не хочет, хочет быть просто рядовым", - пише ...

Хіти тижня. Кого відправить у пекло наступним? Розсекречено військового Путіна, який влаштував ліквідацію ватажків "ЛНР" (фото)

середа, 17 липень 2019, 16:30

Контррозвідка Служби безпеки України (СБУ) розсекретила російського військового, який за вказівкою Кремля організовував спецоперації по ліквідації ватажків так званої "ЛНР", повідомляють Патріоти України. Так, російський спецназівець Садовий Олександр ...