Повернення в публічну політику: Яценюк розповів, чому був позбавлений посади прем'єр-міністра

Арсеній Яценюк скаржиться, що знищенням його рейтингу займалися і партнери по коаліції, і політичні сили, які покинули коаліцію.

Колишній прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк вважає, що перебуваючи на чолі уряду, виявився неготовим до інтриг, зазначають Патріоти України. Про це він сказав в опублікованому 1 березня інтерв'ю виданню "Цензор.НЕТ", відповідаючи на запитання, на якому етапі він зрозумів, що не залишиться прем'єр-міністром через інтриги.

"Мене навчали всього, крім цього. Саме тому я сьогодні не прем'єр-міністр. Я знав усе, крім всебічного знання інтриг у владі. Тобто я в цьому не спеціаліст, зрозумійте", – підкреслив Яценюк.

За словами екс-прем'єра, кампанію зі знищення його рейтингу вели "як партнери по коаліції, так і ті сили, які були в коаліції, але потім її швидко покинули".

"По-іншому дивлюся на владу. Як прем'єр-міністр я виконував усе, що було необхідно, на моє переконання, для порятунку держави. Прем'єр-міністром я став двічі за підсумками виборів і голосування в парламенті. Свій рейтинг я витратив на те, у що вірив і що робив. Я залишаюся ідеалістом і прихильником демократії", – зазначив колишній глава уряду.

Яценюка вперше призначили прем'єр-міністром України в лютому 2014 року, потім у листопаді Верховна Рада знову затвердила його на цю посаду.

10 квітня 2016 року Яценюк повідомив, що подає у відставку, заявивши, що "процес зміни уряду перетворився на бездумний біг на місці", і підкресливши, що "не можна допустити дестабілізації виконавчої влади під час війни".

Зе-команда терміново міняє план: Арахамія заявив, що в мери Києва "Слуга народу" може висунути жінку

п’ятниця, 5 червень 2020, 16:57

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що кандидатом на посаду мера Києва від партії може бути жінка. Про це нардеп розповів журналістам у п’ятницю, передають Патріоти України. “Я вважаю, що жінка повинна рано чи пізно очолити Київ, тому ...

"​Поки Кабмін з Радою грають між собою у футбол програмою "Економічне відновлення 2020", падіння економіки України за перші чотири місяці досягло 5%", - експерт

п’ятниця, 5 червень 2020, 15:19

"Поки Кабмін з Радою грають між собою у футбол програмою "Економічне відновлення 2020", падіння економіки України, за перші чотири місяці, досягло 5%",- пише у своєму блозі Павло Роднін, передають Патріоти України, і продовжує:. "Так, на всяк випадок, ...