"Поверніться назад у клітку, бо інакше війна не закінчиться": Незалежна церква робить Україну незалежною, - Ландсбергіс (відео)

Вони там в Кремлі надіялися, що народ Литви почне протестувати: навіщо нам такі нещастя, навіщо нам така незалежність, і краще повернемося назад у тюрму… Те ж саме тепер і в Україні.

Україна отримує більше самостійності з Українською православною церквою, і вона стає на ноги як нація. Про це у своєму зверненні заявив під час Українсько-литовського марафону "Разом до перемоги", який транслює "Прямий" перший керівник відновленої незалежної Литви Вітаутас Ландсбергіс, інформують Патріоти України.
"Про це теж треба говорити відкрито. Чи демократичний світ згоджується з цим, щоб одна країна, вже асоційований член Європейського Союзу – і навіть в питанні релігії, конфесії, вибору віри – отримує більше самостійності з Українською православною церквою, і вона стає на ноги як нація, як цивілізація? І це ненавидить колишній господар. Чи можна з цим змиритися? Чи він має право ненавидіти і чинити насилля? Він може стільки випустити крові, що Україна не витримає і здасться.
Ми були у меншому обсязі у подібній ситуації, коли на нас економічно тиснули, лякали і думали, що ми капітулюємо. Вони там в Кремлі надіялися, що народ Литви почне протестувати: навіщо нам такі нещастя, навіщо нам така незалежність, і краще повернемося назад у тюрму… Те ж саме тепер і в Україні: поверніться назад в клітку, бо інакше війна не закінчиться. Але ж війна може закінчитися інакше", - сказав він.

12 січня на "Прямому" відбувся Українсько-литовський марафон "Разом до перемоги". Гостями ефіру стали Олег Абрамичев волонтер, Мирослав Гай, волонтер, Олексій Мазепа старший офіцер Управління Цивільно-військового Співробітництва ЗСУ та Сергій Лойко журналіст і письменник.

7 грудня Литва застосувала індивідуальні санкції з забороною на в'їзд в країну для громадян Російської Федерації, які мали відношення до затримання трьох українських кораблів в Азовському морі.

Хіти тижня. Шерше ля фам: З'явилася кумедна фотожаба на бійку "слуг народу" в Раді

субота, 14 грудень 2019, 3:00

На бійку між народними депутатами з фракції "Слуга народу" Гео Леросом і Максимом Бужанським, яка у четвер, 5 грудня, сталася у Верховній Раді, з гумором відреагували в мережі. Фотожабу з цього приводу опублікував політолог Олексій Голобуцький в своєму...

Хіти тижня. Насолода і уникнення страждань: В’ятрович показав, чим прославився новий глава Інституту нацпам’яті

субота, 14 грудень 2019, 2:00

Фахівець із гедонізму очолить Український інститут національної пам'яті? "Фахівець із гедонізму очолить Український інститут національної пам'яті? Участь Антона Дробовича у фінансованому російськими олігархами проєкті вже є підставою для занепокоєння д...