"Правят чужие, приблудные и пришельцы": Соратник Януковича на пропагандистському шоу росТБ зганьбився недолугою заявою про Україну (відео)

Екс-регіонал на ток-шоу одного з кремлівських "пропагандон*в" Соловйова представляв так званий "комітет порятунку України", співзасновником якого також є ще один втікач до РФ - "кровосіся" Азаров.

Володимир Олійник. Фото:скрін відео

На сьогоднішній день Україною правлять "чужі, приблудні і прибульці". Про це заявив екс-нардеп від Партії регіонів Володимир Олійник на пропагандистському шоу Соловйова на росТБ, передають Патріоти України.

"Чужие — что это такое? Казалось бы, граждане Украины. Ну и что? Разве в годы Великой отечественной войны не граждане СССР были полицаями и издевались над украинским народом? Они так издевались, что фашисты отдыхали, потому что они издевались еще вдвойне!

Со второй стороны — пришельцы. Это те, которые присланные. Реально американцы управляют, министры — граждане США, прибалты и так далее. И приблудные, как Саакашвили, ходил-ходил и прибился. Его дальше вытолкнули. Украиной не правят украинцы с точки зрения национальных интересов!" - заявив Олійник в ефірі телеканалу "Росія 1".

Таким чином соратник Януковича прокоментував роботу в українських органах влади вихідців з інших країн. Спіч Олійника можна подивитися з 1:23:00

Ніхто не хотів бути поруч: Друга Путіна відсадили на святкуванні річниці об'єднання Німеччини

вівторок, 3 жовтень 2023, 19:28

Колишнього канцлера ФРН Герхарда Шредера, якого називають другом кремлівського диктатора Володимира Путіна, посадили окремо від усіх політиків на святкуванні річниці об'єднання Німеччини. Про це пише Bild, передають Патріоти України. Зазначається, що н...

"Тварюки ви": Соловйов влаштував істерику через "ярлик", який дав йому пошуковик "Яндекс" (відео)

вівторок, 3 жовтень 2023, 18:22

Пошуковик "Яндекс" обізвав відомого прокремлівського журналіста Володимира Соловйова "пропагандистом". Така "несправедливість" викликала в нього істерику, передають Патріоти України. Про свою образу рупор Кремля розповів в ефірі однієї зі своїх передач...