Прощавай, Мінську та двурушник Бацька: Трамп запропонував поміняти місце переговорів про Донбас

Переговори зі столиці Білорусі можуть перенести в Казахстан.

Нурсултан Назарбаєв. Фото: ТАСС.

Переговори мінського процесу щодо врегулювання збройного конфлікту в Донбасі запропоновано перенести зі столиці Білорусі в інше місце. Про це після засідання Радбезу ООН і за підсумками зустрічі з американським президентом Дональдом Трампом заявив його колега з Казахстану Нурсултан Назарбаєв, передають Патріоти України із посиланням на агентство Deutsche Welle.

Таку пропозицію, стверджує Назарбаєв, вніс американський лідер. "Мінськ-1 застопорився, в глухому куті", - зазначив президент Казахстану, додавши, що "відчувається потреба в новому діалозі". "Взагалі це спочатку мало бути в Казахстані... Домовилися, що в цьому напрямку будемо працювати", - підкреслив він.
За словами Назарбаєва, одним з основних питань при цьому може бути введення миротворчого контингенту ООН на тимчасово окуповану територію Донбасу. Прес-служба президента США і Держдепартамент поки не коментували цю тему.

"Опасные выборы, или Решится ли Россия на военную операцию в Молдове", - блогер

вівторок, 19 лютий 2019, 9:19

"Судя по тому, как в последнее время Москва разгоняет информационные волны, она всерьез опасается неблагоприятного для себя результата", - пише у своєму блозі Артем Філіпенко, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Молдавское общество подталкива...

"Очень болезненных санкций против РФ от ЕС не будет", - Олег Пономар

вівторок, 19 лютий 2019, 8:16

"Вторник. Новостей совсем не много", - пише на своїй сторінці в Фейсбук політичний оглядач Олег Пономар, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Объявят через несколько недель, но, как я писал несколько месяцев назад, действительно очень болезнен...