Прощавай, Мінську та двурушник Бацька: Трамп запропонував поміняти місце переговорів про Донбас

Переговори зі столиці Білорусі можуть перенести в Казахстан.

Нурсултан Назарбаєв. Фото: ТАСС.

Переговори мінського процесу щодо врегулювання збройного конфлікту в Донбасі запропоновано перенести зі столиці Білорусі в інше місце. Про це після засідання Радбезу ООН і за підсумками зустрічі з американським президентом Дональдом Трампом заявив його колега з Казахстану Нурсултан Назарбаєв, передають Патріоти України із посиланням на агентство Deutsche Welle.

Таку пропозицію, стверджує Назарбаєв, вніс американський лідер. "Мінськ-1 застопорився, в глухому куті", - зазначив президент Казахстану, додавши, що "відчувається потреба в новому діалозі". "Взагалі це спочатку мало бути в Казахстані... Домовилися, що в цьому напрямку будемо працювати", - підкреслив він.
За словами Назарбаєва, одним з основних питань при цьому може бути введення миротворчого контингенту ООН на тимчасово окуповану територію Донбасу. Прес-служба президента США і Держдепартамент поки не коментували цю тему.

Призвів до погіршення відносин з Україною: У Дуди пообіцяли внести зміни у скандальний "антибандерівський" закон

понеділок, 19 лютий 2018, 17:27

Радник президента Польщі висловила сподівання, що прийнятий закон буде змінений, або ж відбудеться якась його реконструкція. Прийнятий в Польщі закон про Інститут національної пам'яті, який передбачає покарання за заперечення злочинів "українських наці...

"Как только чуть-чуть пахнет жареным - Кремль немедленно делает вид, что "нас там нет", - Невзоров про "хворобу" Путіна

понеділок, 19 лютий 2018, 16:19

"Владимир Путин отказался от съемок и записи реплик для своих предвыборных видеороликов в рамках президентской кампании. Немного раньше он отказался от бесплатного эфирного времени для проведения теледебатов", - пише у своєму блозі Олександр Невзоров, ...