Прощавай, Мінську та двурушник Бацька: Трамп запропонував поміняти місце переговорів про Донбас

Переговори зі столиці Білорусі можуть перенести в Казахстан.

Нурсултан Назарбаєв. Фото: ТАСС.

Переговори мінського процесу щодо врегулювання збройного конфлікту в Донбасі запропоновано перенести зі столиці Білорусі в інше місце. Про це після засідання Радбезу ООН і за підсумками зустрічі з американським президентом Дональдом Трампом заявив його колега з Казахстану Нурсултан Назарбаєв, передають Патріоти України із посиланням на агентство Deutsche Welle.

Таку пропозицію, стверджує Назарбаєв, вніс американський лідер. "Мінськ-1 застопорився, в глухому куті", - зазначив президент Казахстану, додавши, що "відчувається потреба в новому діалозі". "Взагалі це спочатку мало бути в Казахстані... Домовилися, що в цьому напрямку будемо працювати", - підкреслив він.
За словами Назарбаєва, одним з основних питань при цьому може бути введення миротворчого контингенту ООН на тимчасово окуповану територію Донбасу. Прес-служба президента США і Держдепартамент поки не коментували цю тему.

Як Кремль готує росіян до повернення Криму Україні (відео)

понеділок, 19 листопад 2018, 22:31

На думку екс-віце-прем'єра АР Крим, зараз уряд РФ тестує реакцію своїх громадян на той випадок, якщо півострів доведеться віддати. Кремль готує росіян до можливості повернення анексованого Криму Україні. На це вказує зміна риторики в російських ЗМІ. Пр...

Флот набирає силу: В Одесу, незважаючи на шторм, прибули новітні десантно-штурмові катери

понеділок, 19 листопад 2018, 21:30

Обома «Кентаврами» командують недавні випускники одеського інституту військово-морських сил. Два новітніх десантно-штурмових катери типу «Кентавр», які нещодавно спустив на воду столичний завод «Кузня на Рибальському", прибули сьогодні вранці до Одеси,...