Прибутки важливіші за принципи: Німеччина погрожує США через нові антиросійські санкції

У Берліні побоюються, що санкції можуть призвести до штрафів проти німецьких і європейських фірм, які беруть участь в проекті Nord Stream 2 з будівництва трубопроводу для російського газу через Балтику.

Ілюстрація:frognews.bgНімеччина пригрозила у відповідь заходами Сполученим Штатам, якщо нові санкції проти Росії в кінцевому підсумку зашкодять німецьким компаніям. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Reuters.

У законопроекті Сенату, схваленому в четвер, йдеться про санкції щодо суб'єктів, які надають матеріальну підтримку Росії в будівництві трубопроводів для експорту енергії. У Берліні побоюються, що санкції можуть призвести до штрафів проти німецьких і європейських фірм, які беруть участь в проекті Nord Stream 2 з будівництва трубопроводу для російського газу через Балтику.

Серед європейських компаній, які беруть участь в проекті, - німецька нафтогазова група Wintershall, німецька енергетична торгова компанія Uniper, Royal Dutch Shell, австрійська OMV і французька компанія Engie.

Прес-секретар канцлера Німеччини Ангели Меркель Штеффен Зайберт описав законопроект Сенату як "своєрідний крок". За його словами, "дивно», що санкції, спрямовані на те, щоб покарати Росію за передбачуване втручання у вибори в США, також можуть спровокувати санкції проти європейських компаній. Цього не повинно бути", - сказав Зайберт.

Військові втрати мінімальні: Влада Білорусі дала офіційну трактовку "хлопкам" на аеродромі "Зябровка", котрий віддано Росії для атак України

четвер, 11 серпень 2022, 10:49

Там загорілася "одна з одиниць техніки", йдеться в офіційному коментарі білоруського міноборони. "10 серпня близько 23 години під час контрольного пробігу однієї з одиниць техніки після проведеної заміни двигуна сталося її займання. Особовим складом св...

Утилізовано вже 43000 окупантів: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 11 серпня

четвер, 11 серпень 2022, 10:39

Найбільших втрат противник зазнав на Донецькому напрямку. Загальні бойові втрати противника з 24.02 по 11.08 орієнтовно склали, передають Патріоти України.