Прикривався благими намірами: Розенблат збирав дані про всіх видобувачів бурштину на Житомирщині

Свої дії нардеп пояснив тим, що до нього зверталися мешканці області щодо проблеми незаконної видачі ліцензій на видобуток бурштину.

Борислав Розенблат. Фото:http://argumentua.com

Народний депутат Борислав Розенблат збирав дані про всі компанії, які отримали ліцензії на видобуток бурштину в Житомирській області. Про це свідчать звернення народного депутата до Державної служби геології, надіслані ним від початку року 4 рази. Документи Українській правді передав експерт Центру "Ейдос" Гліб Канєвський, зазначають Патріоти України.

Свої листи Розенблат аргументував тим, що до нього звертаються мешканці Житомирщини щодо проблеми незаконної видачі ліцензій на видобуток бурштину.

Посилаючись на це, Розенблат просив Держгеонадра надати йому, наприклад, перелік спецдозволів на видобуток бурштину, виданих протягом 2016-2017 років, а також надати перелік суб`єктів-надрокористувачів. У іншому зверненні Розенблат ставить під сумнів законність видачі дозволів на користування надрами у 2015-2017 році.

У березні 2017 року він планував провести зустріч влади та громади щодо незаконного видобутку бурштину.

Як відомо, антикорупційні органи звинувачують Розенблата в тому, що він і депутат з фракції "Народний фронт" Максим Поляков вимагали хабар від компанії-нерезидента за видобуток бурштину в Україні.

НАБУ записало розмови Розенблата із "агентом Катериною", якій він обіцяв за певну суму допомогти іноземній компанії отримати дозволи на видобуток бурштину в Україні.

Так, в одній із розмов Розенблат розповів агенту НАБУ, що ліцензії, які видала Держгеонадра компаніям, можна відібрати лише через суд. Таке "втручання" коштувало 25 тисяч доларів.

7 липня комітет Регламентний комітет ВР підтримав подання ГПУ на зняття недоторканності з депутата від фракції БПП Борислава Розенблата та направив цей висновок Верховній Раді.

Наразі Розенблат за рішенням суду вніс 7 млн застави та одягнув електронний браслет.

"Два фашизоидных диктатора - Лукашеску и Пол Пут - нашли друг друга. Кровавый диктатор должен быть помещен в клетку за семью замками: он просто опасен для людей в прямом смысле слова", - Рабинович

середа, 28 жовтень 2020, 9:29

"То, что вытворяет Лукашеску, вообще не поддается какому-либо человеческому описанию. Кровавый диктатор должен быть помещен в клетку за семью замками: он просто опасен для людей в прямом смысле слова", - пише у своєму блозі Слава Рабинович, передають П...

Хіти тижня. "Удар на Лачин с юга - очень красивый ход по перевороту фронта для обороняющих Шушу и Ханкенди армянских сил", - Олексій Арестович

середа, 28 жовтень 2020, 9:00

Азербайджанці можуть по праву пишатися оперативним мисленням свого Генштабу, який демонструє просто блискучі за своєю красою задуми і їх реалізацію. "По направлению к Лачину намечается лихая драка. Исходная обстановка такова. На южном направлении азерб...