Припинити підтримку бойовиків Донбасу: З'явилося відео звернення генсека НАТО на адресу Путіна

Всі сторони повинні повністю виконувати мінські угоди і працювати разом до дипломатичного вирішення проблеми, зазначив Йєнс Столтенберг.

В інтернеті виклали відео з виступом генерального секретаря НАТО Йєнса Столтенберга, в якому той закликає Росію припинити підтримувати бойовиків на Донбасі. Відео опубліковане на каналі YouTube, передають Патріоти України.

"Ми закликаємо Москву зупинити політичну, військову та фінансову підтримку сепаратистів. Всі сторони повинні повністю виконувати мінські угоди і працювати разом до дипломатичного вирішення проблеми", — заявив Столтенберг.

За словами генсека НАТО, незважаючи на виклики через продовження конфлікту, Україна працює на шляху значних реформ, а також докладає зусиль у боротьбі з корупцією.

Хіти тижня. "Топят в серной кислоте": Пропаганда "ДНР" видала черговий неймовірний фейк про ЗСУ

понеділок, 26 серпень 2019, 4:00

Сербський снайпер Берич заявив, нібито українські військові дуже дивним чином "приховують втрати". В одному з інтерв'ю терорист "Декі" заявляє, що українські військовий нібито готові топити своїх товаришів по службі в сірчаній кислоті заради приховуван...

"Примерно пятая часть населения Харьковщины - глубоко пророссийские или просоветские люди", - блогер

понеділок, 26 серпень 2019, 0:15

Напередодні свята багато хто вже написали щось про рівень патріотизму і готовності проголосувати за Незалежність. Однак мало хто звернув увагу на цифри в розрізі макрорегіонів. Про це на своїй сторінці у Facebook пише харків'янин Олексій Копитько, пере...