Припинити підтримку бойовиків Донбасу: З'явилося відео звернення генсека НАТО на адресу Путіна

Всі сторони повинні повністю виконувати мінські угоди і працювати разом до дипломатичного вирішення проблеми, зазначив Йєнс Столтенберг.

В інтернеті виклали відео з виступом генерального секретаря НАТО Йєнса Столтенберга, в якому той закликає Росію припинити підтримувати бойовиків на Донбасі. Відео опубліковане на каналі YouTube, передають Патріоти України.

"Ми закликаємо Москву зупинити політичну, військову та фінансову підтримку сепаратистів. Всі сторони повинні повністю виконувати мінські угоди і працювати разом до дипломатичного вирішення проблеми", — заявив Столтенберг.

За словами генсека НАТО, незважаючи на виклики через продовження конфлікту, Україна працює на шляху значних реформ, а також докладає зусиль у боротьбі з корупцією.

Правда, яку Зе-команді помічати незручно: У Золотому-4 після відходу ЗСУ почалося "пекло" (відео)

четвер, 23 січень 2020, 21:38

Обіцяний мир так і не настав - місцевим мирним жителям та військовим доводиться дуже несолодко. Російські найманці різко збільшили кількість обстрілів українських військових в околицях населеного пункту Золоте-4, навколо якого раніше розвели озброєння ...

Прислужниця російських окупантів Штепа знову балотуватиметься в мери Слов'янська

четвер, 23 січень 2020, 20:59

Скандальна сепаратистка заявила, нібито вона дуже моральна людина і пожертвувала великі гроші на благодійність. «Ті, хто сьогодні сподіваються, що мене закриють, і я не зможу подати свою кандидатуру на вибори міського голови, розслабтеся. Я подам, я вс...