Призов офіцерів запасу: У Генштабі озвучили план на червень

У червні планується призвати на строкову службу тисячу офіцерів запасу.

Міноборони розпочинає призов офіцерів запасу, які не служили. Фото: Українська правда.

Близько тисячі офіцерів запасу вже в червні мають поповнити лави Збройних сили України, їх призвуть на строкову службу. Про це повідомив в ефірі Радіо Свобода офіцер управління у зв'язках з громадськістю ЗСУ Владислав Селезньов, передають Патріоти України.

«Протягом червня ми маємо призвати до лав ЗСУ близько тисячі військовозобов’язаних – офіцерів запасу за приблизно 80 військовими спеціальностями. Всі ці військовослужбовці будуть проходити службу в тилових підрозділах, і лише за бажанням, на підставі контракту, будуть спрямовуватися в район АТО», – зазначив Владислав Селезньов.

Раніше міністр оборони Степан Полторак підписав наказ про умови призову на строкову військову службу офіцерів запасу. Призивати планують осіб віком до 43 років, які пройшли повний курс військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу, закінчили військові кафедри, мають вищу освіту не нижче ніж бакалавра і яким присвоєно первинне офіцерське звання. Служитимуть вони 18 місяців.

За даними Міноборони, призовний ресурс офіцерів запасу згаданої категорії лише за останні сім років складає майже 92 тисячі людей, із них на службу призвуть необхідну кількість, щоб укомплектувати первинні офіцерські посади.

Важке озброєння стає ключовим: Експерт дав прогноз по ситуації на фронті найближчим часом

понеділок, 16 травень 2022, 10:59

Є велика ймовірність, що російські сили після провалу наступу перейдуть до оборони на всіх напрямках. Таку думку висловив у своєму Telegram аналітик Національного інституту стратегічних досліджень, військовий експерт Микола Бєлєсков, передають Патріоти...

Через дурість командування втратили сотні людей: У NYT розповіли про крах окупантів під Білогорівкою

понеділок, 16 травень 2022, 10:30

Українські бійці нещадно розгромили окупантів, які встановили понтонну переправу і намагалися з її допомогою форсувати річку Сіверський Донець. Аналітики, яких опитало авторитетне американське видання The New York Times, подібні втрати росіян назвали к...