Призов офіцерів запасу: У Генштабі озвучили план на червень

У червні планується призвати на строкову службу тисячу офіцерів запасу.

Міноборони розпочинає призов офіцерів запасу, які не служили. Фото: Українська правда.

Близько тисячі офіцерів запасу вже в червні мають поповнити лави Збройних сили України, їх призвуть на строкову службу. Про це повідомив в ефірі Радіо Свобода офіцер управління у зв'язках з громадськістю ЗСУ Владислав Селезньов, передають Патріоти України.

«Протягом червня ми маємо призвати до лав ЗСУ близько тисячі військовозобов’язаних – офіцерів запасу за приблизно 80 військовими спеціальностями. Всі ці військовослужбовці будуть проходити службу в тилових підрозділах, і лише за бажанням, на підставі контракту, будуть спрямовуватися в район АТО», – зазначив Владислав Селезньов.

Раніше міністр оборони Степан Полторак підписав наказ про умови призову на строкову військову службу офіцерів запасу. Призивати планують осіб віком до 43 років, які пройшли повний курс військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу, закінчили військові кафедри, мають вищу освіту не нижче ніж бакалавра і яким присвоєно первинне офіцерське звання. Служитимуть вони 18 місяців.

За даними Міноборони, призовний ресурс офіцерів запасу згаданої категорії лише за останні сім років складає майже 92 тисячі людей, із них на службу призвуть необхідну кількість, щоб укомплектувати первинні офіцерські посади.

"Штурмовики неудачно штурмовали, очень много погибших": Окупант із донькою обговорили останні втрати росіян (аудіо)

неділя, 28 травень 2023, 19:14

Російський окупант спілкувався з дочкою. Вони обговорили втрати російських військових. Розмову оприлюднило Головне управління розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України. «Штурмовики неудачно штурмовали, очень много погибших в шту...

Дехто навіть руки цілував із вдячності: Ердоган знову роздавав в день виборів подарунки і гроші

неділя, 28 травень 2023, 18:44

Сьогодні в Туреччині проходить другий тур президентських виборів - вперше в історії країни. Як і під час першого туру, чинний президент Реджеп Таїп Ердоган роздавав своїм прихильникам гроші і подарунки. Про це повідомляє канал іномовлення України FREEД...