Представники терористичної "ДНР" почали активну боротьбу за крісло глави угруповання, повідомляють Патріоти України із посиланням на місцеві ЗМІ.
У матеріалі наголошується, що на підконтрольному ватажкові "ДНР" Олександру Захарченку телеканалі "Оплот" вийшло два сюжети з критикою дій двох місцевих "депутатів" - Валерія Скороходова (фракція "Донецька республіка") та Олени Мельник (фракція "Вільний Донбас").
Скороходова викрили в "кришуванні" майна кинутого українського підприємства в Старобешевому. У сюжеті показано, як "депутат", що приїхав на Range Rover, мав неприємну розмову з людьми так званого "міністра доходів і зборів ДНР", правої руки Захарченка Олександра Тимофєєва.
Сюжет про Мельник був показаний в ефірі "прямої лінії" Захарченка. У ньому розповідалося про неетичну поведінку "депутата", яка приїхала в дитячу лікарню з печивом для "показухи" і почала грубіянити лікарю, коли та не приділила їй увагу, а замість цього займалася прийомом дитини.
В ефірі тієї ж прямої лінії Захарченко доручив голові "парламенту" Денису Пушиліну скликати колегію для розгляду питання про позбавлення мандатів Скороходова і Мельник. Зазначається, що Скороходова називають близькою людиною Пушиліна, який не проти стати ватажком "ДНР".
Мельник же представляє "Вільний Донбас", за яким стоїть Павло Губарєв і який нібито має бажання повернутися в так зване "політичне життя ДНР". Сам же Захарченко заявив про значне зростання бажаючих зайняти його місце.
"Передвиборна кампанія ще не почалася, але бажаючих дуже багато знайдеться. У 2014 році крісло, на якому я сиджу, було як розпечена сковорода, туди сісти ніхто не захотів. Зараз йде 2018-й, воно вже не розпечено, і бажаючих посидіти в даному кріслі все більше і більше", - заявив він під час прямої лінії. Не виключено, що така активізація різних груп впливу бойовиків може свідчити про те, що в Кремлі ще не визначилися, хто буде ватажком "ДНР".
Як повідомив Генштаб ЗСУ., загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 22.11.24 орієнтовно склали:
Дозвіл з боку США та Великої Британії для України застосовувати далекобійні ракети для атак по цілих у Росії – демонстрація зміни підходу до підтримки Києва в умовах затяжної війни. Цей крок створює серйозний виклик для російської оборони та підвищує с...