"Очкует, слуга маврода!": Донеччани відреагували на появу "особливого" кортежу Пушиліна

Ватажок "ДНР" побоюється "підданих", яким обіцяв золоті гори?
Денис Пушилін. Фото: соцмережі.

Жителі непідконтрольного українському уряду Донецька в соціальних мережах висловлюють обурення розкішшю кортежу чинного ватажка «ДНР» Дениса Пушиліна, передають Патріоти України.

Так, донеччанин на своїй сторінці в Твіттер пише:

«Сегодня вечером, впервые увидел кортеж Пушилина! Полицейский Приус с мигалками и за ним 4ри бронированных джипа».

У коментарі до його посту інші користувачі зазначають, що у вбитого ватажка ОРДО Олександра Захарченко кортеж був скромніший, а Пушилін швидше за все, боїться повторити долю попередника:

«На мой взгляд, если б он ходил пешком и ездил на маршрутке, его бы никто даже не заметил… Зачем этот пафос… тем более где — в Донецке, где и без того народ злой…»
«У нас при Колыване поболее было и сзади менты замыкали»
«Захарченко с одной машиной охраны ездил, максимум две»
«Просто он знает, как бывает.»

«Очкует, слуга маврода)».
Емоції зашкалюють: Змучений пес обійняв свого українського рятувальника, після того як дісталися до сталого берега Дніпра (фотофакти)

четвер, 8 червень 2023, 12:00

Загони українських рятувальників витягуючи з водяної паски людей та тварин, ризикуючи потрапити під обстріл окупанти. Ось і цей собака дякує, як може, бійцям, і не хоче розтаватися з ними.

Українці до кінця літа зобов'язані сплатити податки зі своїх квартир: Коли прийдуть квитанції і що треба знати

четвер, 8 червень 2023, 10:38

В Україні до 1 липня податкова розішле квитанції із повідомленнями про необхідність сплатити податки за свої квартири. Розмір податку залежить від площі житла, причому платити потрібно тільки за зайві квадрати, передають Патріоти України. Як говориться...