Путін привітав українців з річницею Перемоги, а Порошенка знову проігнорував

Зате російський президент привітав "лідерів" самопроголошених республік Абхазія і Південна Осетія.

В. Путін. Фото: Joinfo.

Президент Росії Володимир Путін привітав громадян України з 72-ю річницею Перемоги, проігнорувавши очільника української держави Петра Порошенка, зазначивши, що «традиції братської дружби» залишаться основою регіональної стабільності і безпеки». Про це УНІАН повідомили в прес-службі Кремля, передають Патріоти України.

«Путін привітав лідерів Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Казахстану, Киргизії, Молдови, Таджикистану, Туркменістану, Узбекистану, Абхазії, Південної Осетії, а також громадян Грузії й України з 72-ю річницею Перемоги у Великій Вітчизняній війні», - йдеться в повідомленні.

У вітальних посланнях президента Росії наголошується, що День Перемоги – священна дата і символ безприкладного героїзму наших батьків і дідів, які воювали пліч-о-пліч на фронтах війни і самовіддано працювали в тилу в ім'я порятунку Батьківщини і всього людства від фашизму.

Путін зазначив, що «найкращою даниною поваги до воїнів-визволителів буде наша спільна боротьба проти будь-яких спроб перекручування історії, виправдання злочинних діянь фашизму і нацизму».

Глава російської держави висловив упевненість, що «традиції братської дружби і взаємовиручки, загартовані в горнилі війни, залишаться надійною основою для розвитку союзницького партнерства, взаємодії наших країн у забезпеченні регіональної стабільності і безпеки». Путін передав низький уклін усім ветеранам війни й трудівникам тилу, побажавши їм здоров'я, благополуччя та довгих років життя».

Раніше Путін заявляв, що Росія перемогла б у Великій Вітчизняній війні, навіть якби Україна не входила до складу Радянського Союзу.

«Тепер з приводу наших відносин з Україною... Я дозволю з вами не погодитися, коли ви зараз сказали, що якби ми були розділені, ми не перемогли б у війні. Ми все одно б перемогли, бо ми - країна переможців», - заявив Путін.

За його словами, статистика часів Другої світової війни показує, що найбільших втрат зазнала саме РРФСР – більш як 70%. «Це означає, що війна виграна, не хочу нікого ображати, за рахунок індустріальних ресурсів РФ. Це історичний факт, це все в документах», - заявив він.

Не*** шастать: Телеканал "Дождь" позбавили ліцензії ще в одній європейській країні

середа, 7 грудень 2022, 9:59

У Литві також анулювали ліцензію на мовлення телеканала "Дождь". Про це повідомляє комісія з радіо та телебачення, передають Патріоти України. Як пояснює комісія, ліцензія, видана в Латвії, давала право телеканалу розповсюджувати створений контент у к...

"Просто під…раси": Російський кадровий військовий поскаржився на підготовку "мобіків" і розкрив схему заробітку за них. Перехоплення

середа, 7 грудень 2022, 9:57

Російські кадрові військові не задоволені "мобіками", яких нагнали до навчальних частин. Вони досі дивуються якістю підготовки новобранців та розповідають, що серед них багато злочинців, зокрема убивць, передають Патріоти України. Про це, зокрема, йшло...