Путін привітав українців з річницею Перемоги, а Порошенка знову проігнорував

Зате російський президент привітав "лідерів" самопроголошених республік Абхазія і Південна Осетія.

В. Путін. Фото: Joinfo.

Президент Росії Володимир Путін привітав громадян України з 72-ю річницею Перемоги, проігнорувавши очільника української держави Петра Порошенка, зазначивши, що «традиції братської дружби» залишаться основою регіональної стабільності і безпеки». Про це УНІАН повідомили в прес-службі Кремля, передають Патріоти України.

«Путін привітав лідерів Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Казахстану, Киргизії, Молдови, Таджикистану, Туркменістану, Узбекистану, Абхазії, Південної Осетії, а також громадян Грузії й України з 72-ю річницею Перемоги у Великій Вітчизняній війні», - йдеться в повідомленні.

У вітальних посланнях президента Росії наголошується, що День Перемоги – священна дата і символ безприкладного героїзму наших батьків і дідів, які воювали пліч-о-пліч на фронтах війни і самовіддано працювали в тилу в ім'я порятунку Батьківщини і всього людства від фашизму.

Путін зазначив, що «найкращою даниною поваги до воїнів-визволителів буде наша спільна боротьба проти будь-яких спроб перекручування історії, виправдання злочинних діянь фашизму і нацизму».

Глава російської держави висловив упевненість, що «традиції братської дружби і взаємовиручки, загартовані в горнилі війни, залишаться надійною основою для розвитку союзницького партнерства, взаємодії наших країн у забезпеченні регіональної стабільності і безпеки». Путін передав низький уклін усім ветеранам війни й трудівникам тилу, побажавши їм здоров'я, благополуччя та довгих років життя».

Раніше Путін заявляв, що Росія перемогла б у Великій Вітчизняній війні, навіть якби Україна не входила до складу Радянського Союзу.

«Тепер з приводу наших відносин з Україною... Я дозволю з вами не погодитися, коли ви зараз сказали, що якби ми були розділені, ми не перемогли б у війні. Ми все одно б перемогли, бо ми - країна переможців», - заявив Путін.

За його словами, статистика часів Другої світової війни показує, що найбільших втрат зазнала саме РРФСР – більш як 70%. «Це означає, що війна виграна, не хочу нікого ображати, за рахунок індустріальних ресурсів РФ. Це історичний факт, це все в документах», - заявив він.

Бити по енергетичній інфраструктурі втрачено сенс: Росія може змінити тактику нанесення ракетних ударів на тлі обмеження ресурсів – ISW

п’ятниця, 24 березень 2023, 7:08

Російські війська можуть змінити тактику завдання ракетних ударів по Україні, зосередившись на українських військових об'єктах. Про це йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW). За даними аналітиків, загальна кількість російських ра...

Плюнув у пику московській пропаганді: Пригожин заявив, що Росія не воює з НАТО в Україні

п’ятниця, 24 березень 2023, 6:59

У звіті Інституту вивчення війни (ISW) зазначається, що засновник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин заперечив заявам Кремля про те, що Росія воює з НАТО в Україні. . Інститут зазначають, що фінансист групи "Вагнер" Євген Пригожин пом'якшив свою риторику щ...