"Путін реагує лише на силу": Генерал заявив про поразку росіян у Чорному морі

Василь Богдан виключає будь-які провокаційні дії з боку Росії, поки в Чорному морі будуть регулярно перебувати кораблі НАТО.

Кораблі НАТО. Фото: АР.

Регулярна присутність військових кораблів НАТО в українських портах в Чорному морі не дозволить Росії продовжувати агресивні дії проти України. Таку думку в коментарі висловив генерал-лейтенант, ветеран зовнішньої розвідки Василь Богдан, який вважає, що Північноатлантичний альянс розуміє, яку загрозу становить стратегічна перевага Росії у Чорному морі, передають Патріоти України.

"Це підтверджує остання агресивна акція Росії біля Керченської протоки по відношенню до українських військових кораблів. Зокрема, порушено режим вільного плавання через Керченську протоку та частково в Азовському морі. Також окремі провокаційні дії ВМС РФ в територіальних водах та повітряних сил, звичайно, спонукає Альянс до того, щоб не допустити тієї загрози, яка несе в собі Росія в цьому регіоні", – вважає генерал.

Зважаючи на те, що з президентом РФ Володимиром Путіним можливо розмовляти лише з позиції сили – це стане ефективним засобом стримування для російських військово-морських сил, вважає Богдан. "Стратегія Путіна полягає в тому, що він наступає доти, поки його не зупиняють. Путін реагує лише на силу, в цьому випадку він зупиняється і починає шукати якісь виходи із ситуації, і яку він сам себе загнав. Тому я виключаю будь-які провокаційні дії з боку Росії, якщо в Чорному морі будуть регулярно перебувати кораблі НАТО", – впевнений він.

"Я переконаний в тому, що на розпалювання серйозних конфліктів стосовно держав, які мають надпотужний військовий потенціал, потенціал ВМС і ракетний потенціал, Росія не піде", – додав генерал.

До того ж Богдан висловив свою занепокоєність через новий виток гонки озброєнь, який ставить світ перед потужною загрозою глобальній безпеці. "Те, що зараз знову розкручується гонка озброєнь, а тим паче ядерного озброєння, що несе серйозну загрозу та небезпеку для світу в цілому, давно пора на це реагувати і знову починати процес розрядки міжнародної напруженості. А це повинно відбуватися не тільки в рамках існуючих міжнародних інституцій, таких як ООН чи ЄС, а збирати серйозну міжнародну конференцію на кшталт хельсінкських у 1975 (Конференція з безпеки і співробітництва в Європі, – Ред.) і там ухвалювати міжнародні юридичні зобов'язуючі рішення, які б зупинили російську агресію, припинили ті вогнища, які палають у різних регіонах світу, і нарешті спонукали Росію полишити Крим та Донбас", – заявив генерал-лейтенант.

Джерело: Обозреватель

Явка була найнижчою в історії: Соціологи розповіли, чому українці масово "забили" на вибори

понеділок, 26 жовтень 2020, 8:44

В Україні явка на місцеві вибори 2020 була дуже низькою - за даними на 22:00 неділі проголосували 36,98% громадян. Про це повідомляє Центральна виборча комісія за підсумками обробки 98,65% інформації, передають Патріоти України. Явка на місцевих вибор...

Екзит-поли на місцевих виборах в Україні 25 жовтня: Оприлюднено усі результати

понеділок, 26 жовтень 2020, 8:17

У неділю, 25 жовтня, в Україні відбулися місцеві вибори, виборчі дільниці закрилися о 20:00, пише "Апостроф", публікуючи результати екзит-полів, передають Патріоти України. Згідно з першими даними екзит-полів, на виборах мера столиці лідирує з великим ...