Путін внаслідок чергової "многоходовочки" перетворюється на "голого короля": У Шойгу істерика через вірогідний вихід США із договору про ракетні обмеження

Якщо росіяни хочуть створити абсолютно нові командні пункти, нову, невразливу систему управління, систему зв'язку і раннього попередження, то це вимагатиме від них колосальних витрат.

Генерал-полковник Віктор Єсін. Фото: РБК.

Розміщення американських ядерних ракет Європі, яке стає можливим після виходу США з договору РСМД 1987 года, робить неефективною систему удару РФ «Периметр», яка на заході відома як «Мертва рука». Про це заявив колишній начальник головного штабу Ракетних військ стратегічного призначення генерал-полковник Віктор Єсін, передають Патріоти України.

Система «Периметр» працює і навіть вдосконалена, запевнив він, але якщо після виходу з ДРСМД США розмістять свої ракети в Європі, час їх підльоту скоротиться до двох-трьох хвилин. В цьому випадку, навіть якщо «Периметр» спрацює, «у нас вже залишиться мало засобів - ми зможемо запустити тільки ті ракети, які виживуть після першого удару агресора», заявив Єсін.
«Якщо відверто, ефективної відповіді на американські ракети середньої дальності в Європі у нас поки що немає, - підкреслив він. - І якщо американці все-таки почнуть розгортати свої ракети в Європі, нам нічого не залишиться, як відмовитися від доктрини у відповідь-зустрічного удару і перейти до доктрини попереджувального удару».
«Поява американських крилатих ракет і балістичних ракет середньої дальності в Європі в пух і прах розносить систему у відповідь-зустрічного удару, яка є основою нашої стратегії ядерного стримування. За такий час ніхто не зможе прийняти рішення і відповісти, просто не встигне», - погоджується керівник Центру міжнародної безпеки, дійсний член РАН Олексій Арбатов.
До 1987 року, коли був підписаний ДРСМД, американські «Першинги», які тоді стояли в Європі, могли за десять хвилин відправити все наше керівництво в кращий світ, тобто в той самий рай, про який Володимир Путін згадав на Валдайському форумі, пояснив Арбатов.
Нова гонка озброєнь вимагає «величезних» витрат, попередив він. «Нам доведеться створити абсолютно нові командні пункти, нову, невразливу систему управління, систему зв'язку і раннього попередження, зробити так, щоб всі наші ракетні системи були в мобільно-грунтовому варіанті і щоб вони були надійно захищеними засобами повітряно-космічної оборони - С-400 , З-500, «Панцир» і так далі. Витрати, звичайно, гігантські, але я не сумніваюся, що це можна зробити», - заявив Арбатов.

З архіву ПУ. Російська агентура все знає: Прокремлівське видання повідомило, як Коломойський зчепився з "кварталівцями" за ключову посаду в оточенні нового президента

п’ятниця, 10 липень 2020, 13:00

Як "слуги" в першу ніч своєї влади вперше крісла ділили. Всупереч очікуванням президент України Володимир Зеленський не призначив в першу добу своїх повноважень голову своєїпрезидентської адміністрації. Наразі він все ще не провів е жодного призначення...

Хіти тижня. Навіть дату назвали: У Москві анонсували входження Донбасу до складу РФ завдяки "новій" Конституції

п’ятниця, 10 липень 2020, 12:00

Слова Вадима Карасьова активно транслюють сепаратистські ресурси Донбасу. Оновлення Конституції відкрило Кремлю шлях для приєднання українського Донбасу. Таку думку висловив лояльний до влади РФ політолог Володимир Карасьов, повідомляють Патріоти Украї...