"Й Ин великий нам шлях осяяв. Послання [до Федеральних зборів] Путін знову закінчив розповідями про новітню російську зброю і погрози на адресу США. Уся ця історія з путінським вундерваффе проста, як три копійки", - пише у своєму блозі соціолог Ігор Ейдман, повідомляють Патріоти України, і продовжує:
"Очевидно, що жодної чудо-зброї, здатної забезпечити Росії військову перевагу над Заходом, немає і бути не може в принципі. Безглуздо чекати, що в лабораторії алхіміка Рогозіна засушене осляче лайно російського ВПК перетвориться на золото унікальних ракет. Наука і технології в Росії давно в напівдомовині. Максимум, що можуть зараз російські фахівці, – оживити якісь радянські військові розроблення. Але це ні на що реально не вплине. Усі путінські мультики про ракети – грубий, нічим не підкріплений шантаж.
Товариш Ин вказав товаришеві Путіну шлях до успіху. Ракетно-ядерний рекет КНДР блискуче спрацював. Завдяки цьому Ин домігся прихильності американського президента, який просто непристойно лабузниться перед своїм корейським бойфрендом. Ось тільки один любовний чік-чірік Трампа: "Північна Корея під керівництвом Кім Чен Ина стане великим економічним локомотивом. Він може здивувати деяких, але не здивує мене, тому що я знаю його і повністю розумію, наскільки він здібний. Північна Корея стане іншою ракетою – економічною!".
І річ не в тому, що кривавий Ин налякав трепетного американського президента своєю товстою ракетою і масивними бомбами. Ин – не самогубець і не почне війну, надто нерівні сили зі США. Трамп не може не розуміти, що має справу з нахабним шантажистом. Просто він хоче за допомогою історії з "умиротворенням" Ина продати себе як "великого миротворця". Як свідчать американські спецслужби, Ин надув свого американського гьорлфренд і продовжує роботу над зброєю масового ураження. Але Трампу важливо не це, а самореклама як "рятівника від війни з КНДР".
Найімовірніше, путінський ракетний шантаж – подача Трампу. Він розрахований на те, що американський президент захоче зіграти роль умиротворителя Росії, "рятівника США від ядерного апокаліпсису", і обміняє відмову від міфічного російського вундерваффе на реальні преференції, наприклад зняття санкцій".
Укладена 17 січня угода про всеосяжне стратегічне партнерство між Росією та Іраном включає військово-технічне співробітництво, тож можливий експорт Іраном безпілотників типу Shahed та іншого військового обладнання для використання Росією в Україні. Про...
Прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо поскаржився канцлеру Німеччини Олафу Шольцу на українського президента Володимира Зеленського, який не відповів на його запрошення зустрітися в Давосі та пригрозив "заходами" в разі невідновлення постачання російс...