Путінським відпускникам на Донбасі заборонили йти в відпустки, - ГУР

Іхтамнети не хочуть на той світ - серед військовослужбовців ЗС РФ поширюється інформація, як уникнути проходження служби у з'єднаннях і частинах Південного ВО.

Російські військові на Донбасі. Фото: День.

Російські військовослужбовці частин і підрозділів 8 Армії Південного ВО ЗС РФ масово ухиляються від проходження військової служби через незадовільні умови. Про це повідомляє Головне управління розвідки МО України, передають Патріоти України.

Повідомляється, що через неукомплектованість особовим складом, командуванням введено заборону на звільнення з військової служби та запроваджено спеціальний алгоритм під час планування та проведення відпусток військовослужбовцями.

"Цей алогоритм спрямований на забезпечення їх примусового повернення з відпусток. Він передбачає розрахунок маршруту руху до місця проведення відпустки із зазначенням контрольних пунктів та часу їхнього проходження", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що серед військовослужбовців ЗС РФ поширюється інформація, як уникнути проходження служби у з'єднаннях і частинах Південного ВО. А найбільше вояки окупантів бояться потрапити до 150 мотострілецькій дивізії (Новочеркаськ), де зафіксовано найбільшу кількість військовослужбовців, що не повернулися з відпусток до місця несення служби.

Дехто навіть руки цілував із вдячності: Ердоган знову роздавав в день виборів подарунки і гроші

неділя, 28 травень 2023, 18:44

Сьогодні в Туреччині проходить другий тур президентських виборів - вперше в історії країни. Як і під час першого туру, чинний президент Реджеп Таїп Ердоган роздавав своїм прихильникам гроші і подарунки. Про це повідомляє канал іномовлення України FREEД...

Один з "Шахедів" над Києвом вдалося "приземлити" з катера ВМС ЗСУ

неділя, 28 травень 2023, 18:29

Цієї ночі російські окупанти завдали по Україні найбільшої атаки із застосуванням ударних БПЛА. Українським захисникам вдалося збити 52 дрони ворога, один з них – з катера. Про це повідомляють у Військово-Морських Силах ЗСУ, передають Патріоти України....