Путінським відпускникам на Донбасі заборонили йти в відпустки, - ГУР

Іхтамнети не хочуть на той світ - серед військовослужбовців ЗС РФ поширюється інформація, як уникнути проходження служби у з'єднаннях і частинах Південного ВО.

Російські військові на Донбасі. Фото: День.

Російські військовослужбовці частин і підрозділів 8 Армії Південного ВО ЗС РФ масово ухиляються від проходження військової служби через незадовільні умови. Про це повідомляє Головне управління розвідки МО України, передають Патріоти України.

Повідомляється, що через неукомплектованість особовим складом, командуванням введено заборону на звільнення з військової служби та запроваджено спеціальний алгоритм під час планування та проведення відпусток військовослужбовцями.

"Цей алогоритм спрямований на забезпечення їх примусового повернення з відпусток. Він передбачає розрахунок маршруту руху до місця проведення відпустки із зазначенням контрольних пунктів та часу їхнього проходження", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що серед військовослужбовців ЗС РФ поширюється інформація, як уникнути проходження служби у з'єднаннях і частинах Південного ВО. А найбільше вояки окупантів бояться потрапити до 150 мотострілецькій дивізії (Новочеркаськ), де зафіксовано найбільшу кількість військовослужбовців, що не повернулися з відпусток до місця несення служби.

Іронія долі: Росіянин, який воює за Україну, взяв у полон окупанта із ЗС РФ (фото)

п’ятниця, 1 липень 2022, 10:15

Російський військовий, який вирішив воювати проти російських окупантів і вступив до лав Збройних сил України (ЗСУ), взяв у полон бійця армії РФ. Про це повідомив Теlegram-канал "Оперативний ЗСУ Chat", передають Патріоти України. Відомо, що то був перши...

В окупованій Євпаторії раптово увімкнули сирену - жителі налякані та не вірять виправданням "влади"

п’ятниця, 1 липень 2022, 9:59

Жителі окупованої Євпаторії виявилися перелякані, коли в місті зазвучала сирена про небезпеку. Виправдання влади про те, чому її увімкнули, не надто сприяли заспокоєнню громадян, передають Патріоти України. У четвер, 30 червня, у Євпаторії роздався зву...