"Путин ведет страну к разрушению. Скоро мы будем жить как в Корее": Російський політик пояснив, чому Кремлю потрібно "втюхати" Донбас Україні

За нинішньої влади в РФ ситуація на краще навряд чи зміниться, вважає опозиціонер.

Михайло Касьянов. Фото:zampolit.com

Росія повинна припинити підтримку самопроголошених "Л/ДНР" та повернути ці території під контроль Києва. Про це в ефірі радіо Эхо Москвы в Самарі (РФ) заявив голова Партії народної свободи, екс-прем'єр-міністр Росії Михайло Касьянов, інформують Патріоти України.

Політик розповів, що економічні показники в РФ продовжуватимуть погіршуватися. Економіка впала до рівня десятирічної давності, люди стали жити гірше, ніж десять років тому, оскільки зараз вже інші ціни і витрати.

За нинішньої влади ситуація навряд чи зміниться, вважає Касьянов: "Довіра російських інвесторів до влади відсутня, довіра громадян відсутня. Немає довіри - немає інвестицій".

Для зміни ситуації необхідно створити демократичну фракцію в Держдумі: "Ми проти бунтів, ми проти революцій. Ми хочемо почати зміни мирним шляхом, конституційним шляхом, законним шляхом - шляхом виборів".

"Якби я прийшов до влади, ми б закінчили війну на Донбасі і повернули б територію під контроль України", - зазначив він.

Касьянов також дав об'ємну характеристику політичного курсу нинішньої влади Росії. "Путін веде країну до руйнування. Скоро ми будемо жити як в Кореї", - підкреслив політик.

Хіти тижня. "Перекрытие Украиной Северо-Крымского канала - самая эффективная, невоенная операция, проведенная с начала оккупации Крыма", - Сенченко

четвер, 18 липень 2019, 23:30

Кожен рік неоголошеної війни Росії проти України «абсолютно випадково» знаходяться персонажі, що піднімають, причому синхронно з окупантами, тему відновлення подачі дніпровської води в Крим. "Каждый раз эти инициативы сопровождаются слюнявыми манипуляц...

Зять Медведчука став бізнес-партнером великого російського забудовника, - журналісти програми "Схеми"

четвер, 18 липень 2019, 23:16

Capital Group – холдинг, який веде кілька амбітних будівельних проектів у самому центрі Москви. Зять лідера партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука Андрій Рюмін став бізнес-партнером родини Павла Тьо – голови ради директорів будівел...