"Путин ведет страну к разрушению. Скоро мы будем жить как в Корее": Російський політик пояснив, чому Кремлю потрібно "втюхати" Донбас Україні

За нинішньої влади в РФ ситуація на краще навряд чи зміниться, вважає опозиціонер.

Михайло Касьянов. Фото:zampolit.com

Росія повинна припинити підтримку самопроголошених "Л/ДНР" та повернути ці території під контроль Києва. Про це в ефірі радіо Эхо Москвы в Самарі (РФ) заявив голова Партії народної свободи, екс-прем'єр-міністр Росії Михайло Касьянов, інформують Патріоти України.

Політик розповів, що економічні показники в РФ продовжуватимуть погіршуватися. Економіка впала до рівня десятирічної давності, люди стали жити гірше, ніж десять років тому, оскільки зараз вже інші ціни і витрати.

За нинішньої влади ситуація навряд чи зміниться, вважає Касьянов: "Довіра російських інвесторів до влади відсутня, довіра громадян відсутня. Немає довіри - немає інвестицій".

Для зміни ситуації необхідно створити демократичну фракцію в Держдумі: "Ми проти бунтів, ми проти революцій. Ми хочемо почати зміни мирним шляхом, конституційним шляхом, законним шляхом - шляхом виборів".

"Якби я прийшов до влади, ми б закінчили війну на Донбасі і повернули б територію під контроль України", - зазначив він.

Касьянов також дав об'ємну характеристику політичного курсу нинішньої влади Росії. "Путін веде країну до руйнування. Скоро ми будемо жити як в Кореї", - підкреслив політик.

Бідна Юля, або "Дєвочка" Мендель vs журналісти: Ветеран української журналістики подав до суду на речницю Зеленського

вівторок, 15 жовтень 2019, 23:12

Журналіст Данило Яневський подав до суду скаргу на слідчого, який відмовляється розглядати його заяву про протидію журналістській діяльності з боку речниці глави держави Юлії Мендель. Про це Яневський повідомив у Facebook, , зазначають Патріоти України...

Хіти тижня. "Формула Кондратюка": Відомий теледіяч озвучив свій рецепт щодо урегулювання конфлікту на Донбасі

вівторок, 15 жовтень 2019, 23:05

Всі інші формули щодо даного питання - від прохіндеїв від політики або неуків. Відомий продюсер Ігор Кондратюк, відомий своєю громадянською позицією, висловив на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук" свою думку щодо "формули Штайнмаєра". Патріоти Україн...