"Письмо - не основание для каких-то действий": Пєсков прокоментував прохання генсека Ради Європи відпустити Сенцова

Помічник Путіна в черговий раз намагався пояснити юридичні особливості російського законодавства.

Дмитро Пєсков. Фото:Обозреватель Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що не в курсі, чи дійшло до Кремля послання генсека Ради Європи Турбйорна Ягланда з проханням помилувати українця Олега Сенцова. Разом з тим він зауважив, що з точки зору російського законодавства воно не є підставою для будь-яких юридичних дій, передають Патріоти України.

"Напевно, воно було направлене по дипломатичних каналах. Поки що я не бачив цього листа, тому нічого не можу сказати", - сказав він журналістам у вівторок.

"Ви знаєте, що таке прохання з точки зору російського законодавства не може стати підставою для якихось дій, тому що, ви знаєте, яка процедура помилування в Російській Федерації", - додав Пєсков.

Раніше у вівторок "Голос Америки" повідомив, що генеральний секретар Ради Європи подав офіційне прохання до президента Росії помилувати О.Сенцова. "Документ був відправлений, чекаємо офіційного підтвердження дипломатичними каналами Росії", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що як керівник РЄ, генсек має право це зробити згідно з Європейською конвенцією з прав людини.

20 червня Т. Ягланд відвідав Москву, де зустрівся з президентом Російської Федерації, міністром закордонних справ Сергієм Лавровим і омбудсменом Тетяною Москальковою. Ягланд заявив після зустрічі з нею, що засуджений в РФ Сенцов повинен бути помилуваний на гуманітарних підставах.

Хіти тижня. "Як НАТО захистить українські кораблі при проході через Керченську протоку", - Маломуж

субота, 20 квітень 2019, 2:00

У НАТО, пообіцявши підтримку українським кораблям в Керченській протоці і Азовському морі, ухвалили політичне рішення. Це - стратегія щодо стримування російської агресії. Про це заявив екс-глава Служби зовнішньої розвідки України, генерал армії Микола ...

Хіти тижня. "Китайская "Гвоздика", или Как Украина может возродить производство старой советской самоходки", - Жирохов

субота, 20 квітень 2019, 1:00

"Время от времени в информации о нашем военно-промышленном комплексе проскакивают совершенно непонятные сообщения, которые появляются "ниоткуда" и так же в "никуда" уходят. Так было не раз и не два", - пише у своєму блозі військовий експерт Михайло Жир...