"Письмо - не основание для каких-то действий": Пєсков прокоментував прохання генсека Ради Європи відпустити Сенцова

Помічник Путіна в черговий раз намагався пояснити юридичні особливості російського законодавства.

Дмитро Пєсков. Фото:Обозреватель Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що не в курсі, чи дійшло до Кремля послання генсека Ради Європи Турбйорна Ягланда з проханням помилувати українця Олега Сенцова. Разом з тим він зауважив, що з точки зору російського законодавства воно не є підставою для будь-яких юридичних дій, передають Патріоти України.

"Напевно, воно було направлене по дипломатичних каналах. Поки що я не бачив цього листа, тому нічого не можу сказати", - сказав він журналістам у вівторок.

"Ви знаєте, що таке прохання з точки зору російського законодавства не може стати підставою для якихось дій, тому що, ви знаєте, яка процедура помилування в Російській Федерації", - додав Пєсков.

Раніше у вівторок "Голос Америки" повідомив, що генеральний секретар Ради Європи подав офіційне прохання до президента Росії помилувати О.Сенцова. "Документ був відправлений, чекаємо офіційного підтвердження дипломатичними каналами Росії", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що як керівник РЄ, генсек має право це зробити згідно з Європейською конвенцією з прав людини.

20 червня Т. Ягланд відвідав Москву, де зустрівся з президентом Російської Федерації, міністром закордонних справ Сергієм Лавровим і омбудсменом Тетяною Москальковою. Ягланд заявив після зустрічі з нею, що засуджений в РФ Сенцов повинен бути помилуваний на гуманітарних підставах.

"На Білорусь може напасти тільки Росія", - Портников

понеділок, 22 жовтень 2018, 17:53

"Новий російський посол в Білорусі Михайло Бабич заявив, що Кремль буде розглядати напад на Білорусь в якості агресії проти самої Росії", - пише у своєму блозі політолог Віталій Портников, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Саме так Бабич пр...

"На табурет поставили": Путін Х**ло осоромився новим фото

понеділок, 22 жовтень 2018, 17:27

Президент Росії Володимир Путін знову здивував усіх метаморфозами зі своїм зростом. На чергову хвилю насмішок він нарвався під час зустрічі в місті Сариагаш Туркестанської області Казахстану. Про це написав політолог Олексій Голобуцький у своєму Telegr...