"Письмо - не основание для каких-то действий": Пєсков прокоментував прохання генсека Ради Європи відпустити Сенцова

Помічник Путіна в черговий раз намагався пояснити юридичні особливості російського законодавства.

Дмитро Пєсков. Фото:Обозреватель Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що не в курсі, чи дійшло до Кремля послання генсека Ради Європи Турбйорна Ягланда з проханням помилувати українця Олега Сенцова. Разом з тим він зауважив, що з точки зору російського законодавства воно не є підставою для будь-яких юридичних дій, передають Патріоти України.

"Напевно, воно було направлене по дипломатичних каналах. Поки що я не бачив цього листа, тому нічого не можу сказати", - сказав він журналістам у вівторок.

"Ви знаєте, що таке прохання з точки зору російського законодавства не може стати підставою для якихось дій, тому що, ви знаєте, яка процедура помилування в Російській Федерації", - додав Пєсков.

Раніше у вівторок "Голос Америки" повідомив, що генеральний секретар Ради Європи подав офіційне прохання до президента Росії помилувати О.Сенцова. "Документ був відправлений, чекаємо офіційного підтвердження дипломатичними каналами Росії", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що як керівник РЄ, генсек має право це зробити згідно з Європейською конвенцією з прав людини.

20 червня Т. Ягланд відвідав Москву, де зустрівся з президентом Російської Федерації, міністром закордонних справ Сергієм Лавровим і омбудсменом Тетяною Москальковою. Ягланд заявив після зустрічі з нею, що засуджений в РФ Сенцов повинен бути помилуваний на гуманітарних підставах.

Хіти тижня. ''Умерла, так - умерла'', или Кто сжег паспорт Украины - сделал необратимый выбор", - Аnti-colorados

п’ятниця, 18 січень 2019, 20:30

На новорічні свята прийнято міркувати про щось приємне, будувати плани на майбутнє і прораховувати варіанти, які можуть привести до безумовного поліпшення життя. Про це у своєму блозі пише Аnti-colorados, передають Патріоти України. Далі - мовою оригін...

Пекельні скрепи: Росія взялася за два етноси в Україні, щоб перетворити на своїх колаборантів

п’ятниця, 18 січень 2019, 20:04

Тюрма народів раптом і, звісно, зовсім "безкорисно перейнялася долею молдован та болгар в Україні. Намагаються прогербіцидованим зернам "Бесарабської народної республіки" дати нове життя. Як повідомив в Facebook координатор групи Інформаційне опір, нар...