Раптово згадали перший "Мінськ": У ''ДНР'' ліквідували ''міністерство оборони''

Фактично "міноборони" було перейменовано в "управління народної міліції", щоб не виводити збройні формування.

Едуард Басурін. Фото: соцмережі.

Терористи "ДНР" зважилися на ліквідацію "міністерства оборони" у вересні 2018 року для того, щоб зберегти інші незаконні збройні формування. Про це повідомив заступник начальника "управління народної міліції ДНР" Едуард Басурін, передають Патріоти України.

За його словами, фактично "міноборони" було перейменовано в "управління народної міліції", щоб не виводити збройні формування. "Це більше, напевно, політика... Якщо згадати перший "Мінськ" — там було прописано, що на території непідконтрольній офіційній українській владі можуть знаходиться підрозділи народної міліції, а жодні інші збройні формування", — заявив терорист.

При цьому Басурін не згадав пункт про те, що в Комплексі заходів щодо виконання Мінських угод йдеться про виведення іноземних збройних формувань і роззброєння незаконних груп. "Виведення всіх іноземних збройних формувань, військової техніки, а також найманців із території України під наглядом ОБСЄ. Роззброєння всіх незаконних груп", — йдеться в документі.

Удар окупантів по передмістю Дніпра: Зеленський показав відео рятувальної операції

субота, 3 червень 2023, 23:43

Окупанти атакували передмістя Дніпра. Снаряди потрапили між двома двоповерховими житловими будинками. Під завалами досі перебувають люди. Про це заявив президент Володимир Зеленський, передають Патріоти України. За його словами, усі екстрені служби пра...

Тренувалися "звільнятися з полону": Після жарту Зеленського влада окупованого Придністров’я провела військові навчання

субота, 3 червень 2023, 23:29

«В полон? Ви забуваєте, що це – територія Молдови», – заявив Зеленський , відповідаючи на питання, чи братиме Україна в полон російських окупантів з Придністровського регіону. Після заяви у телеграм-каналах, пов’язаних із тираспольським режимом, наступ...