"Разного рода идиоты": Лукашенко накинувся з критикою на російських журналістів (відео)

На думку президента Білорусі росЗМІ некоректно висвітлюють події, які відбуваються в його країні.

Олександр Лукашенко. Фото:скрін відео

Президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко розкритикував російських журналістів за некоректне висвітлення білоруської політики, а також взаємовідносин між цими країнами, і обізвав їх ідіотами. Про це він заявив в інтерв'ю телеканалу "Білорусь 1", зазначають Патріоти України.

"Я, може, більше собі дозволяю відкрито говорити про це. Це вже в силу мого характеру, тут немає нічого прихованого або якихось бридких думок, про які іноді пишуть, особливо в Російській Федерації, різного роду ідіоти. Я їх інакше не назву", - заявив білоруський президент (на відео з 15:12 хвилини).

"Ось я прочитав одну з фраз і собі зазначив ..."ідіоти Росії", - розповів він. Так Лукашенко відреагував на звинувачення російських ЗМІ у використанні нових санкцій проти Росії, щоб чогось вимагати від неї.

"Коли Російська Федерація під санкціями, то Лукашенко вичікує цей момент, бере цей хороший момент, щоб щось вимагати від Росії", - переказав 63-річний президент Білорусі зміст публікації.

Він додав, що це "ідіотизм повний".

З архіву ПУ. Після перемоги Навального Росія за 2-3 роки знову "візьметься" за Україну. Тільки вже без санкцій, - ветеран АТО (відео)

понеділок, 24 січень 2022, 16:00

Кремль в будь-якому випадку не припинить спроб встановлення повного контролю над Україною. Співорганізатор українського націоналпатріотичного молодіжного руху, ветеран війни на Донбасі, а нині представник об'єднання "Основа майбутнього" Євген Карась вв...

Зупинити знахабніле Х**ло, поки не пізно: Лідер німецької ХДС закликав уряд не блокувати поставки зброї Україні

понеділок, 24 січень 2022, 15:44

Лідер опозиційної німецької партії Християнсько-демократичний союз Фрідріх Мерц закликав уряд не блокувати поставки оборонного озброєння Україні, передають Патріоти України. "Німеччина не повинна блокувати підтримку України оборонною зброєю - хоча б че...