Про це представник Північноатлантичного альянсу заявив сьогодні, 16 лютого, на прес-конференції в Брюсселі. Столтенберг зазначив, що НАТО постійно підтримує зв'язок з українською стороною. На минулому тижні генсек мав зустріч з керівником уряду України Володимиром Гройсманом .
Також Йєнс Столтенберг зауважив, що Північноатлантичний альянс зараз зосередився на питанні підвищення співпраці зі східним фронтом на фоні посилення постійної загрози зі сторони Російської Федерації. Зокрема, в рамках цієї програми заплановано розміщення в Естонії, Литви, Латвії та Польщі військові батальйони НАТО, які налічуватимуть чотири тисячі військовослужбовців. В цьому місяці в рамках цієї програми в Румунію та Польщу вже прибули американські солдати.
Нагадаємо, Йєнс Столтенберг раніше зазначав, що ще одним пріоритетним напрямком роботи Альянсу став кіберзахист. Подібна політика була продиктована численними заявами МЗС різних країн, в яких зазначалось, що урядові мережі постійно страждають від хакерських атак Російської Федерації.
Президент США Дональд Трамп більше не зможе вийти з переговорного процесу щодо миру в Україні без серйозних політичних наслідків. Сполучені Штати фактично зірвали підготовку до перемовин, не надавши жодного узгодженого документа, а так званий "план Тра...
Найбільшими страхами для держави-агресорки Росії є зміна влади, крах режиму диктатора Володимира Путіна, дестабілізація всередині країни та її розпад. Про це, як повідомили у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України (ГУР МО), заявив з...