"Росія - спонсор "Л/ДНР": Пропагандист Кремля випадково обмовився у прямому ефірі (відео)

Необачне зізнання Володимир Батюк зробив, розповідаючи про те, що військові бандформування окупантів Донбасу стали яскравим прикладом ефективного ведення гібридної війни.

Володимир Батюк (в центрі). Фото: скріншот з відео.

Російський пропагандист, головний науковий співробітник Інституту країн США і Канади РАН Володимир Батюк обмовився про те, що терористи "Л/ДНР" отримують фінансування ззовні, без якого вони не змогли б воювати. Однак, щоб зам'яти сказане ним, він тут же перевів тему і звинуватив захід України в дестабілізації ситуації у східній Європі. Своїми безглуздими роздумами він поділився в ефірі радіостанції "Ехо Москви", передають Патріоти України.

Необачне зізнання він зробив, розповідаючи про те, що військові бандформування окупантів Донбасу стали яскравим прикладом ефективного ведення гібридної війни. "Буквально за кілька місяців якісь там ополченці, бомжуватого вигляду дядечки з касками на головах перетворилися в досить дієздатні збройні сили, здатні на рівних боротися зі Збройними силами України... Дуже швидко, звісно, не без допомоги ззовні, не без фінансового та іншого сприяння ці якісь недержавні повстанці, ополченці, активісти і ще хтось можуть перетворитися на регулярні збройні сили", - сказав Батюк.

Але помітивши, що він бовкнув зайве, пропагандист тут же переключився на тему вільної України, висунувши їй абсолютно безпідставну претензію про здатність спровокувати глобальний конфлікт.

"На сході Європи - це не тільки Прибалтика, це і західні райони України, наприклад, ті ж самі - там ось цього матеріалу, що горить, для якихось міжетнічних конфліктів, які можуть дуже швидко вийти на досить серйозний рівень, хоч греблю гати. І ось ця обставина теж додає нестабільності та непередбачуваності", - цинічно підсумував Батюк.

Джерело: Обозреватель

Навіть улюблений тип жінок вказан: Місія ОБСЄ на Донбасі потрапила в скандал зі зливом інформації спецслужбам РФ

вівторок, 17 липень 2018, 12:13

Місія зараз налічує майже 1200 співробітників, серед яких чимало місцевих на посадах перекладачів, радників і адміністративного персоналу. Спеціальна моніторингова місія (СММ) ОБСЄ в Україні потрапила в шпигунський скандал, оскільки внутрішні документи...

Хіти тижня. Десятки мертвих росіян: ІДІЛ заявила про нищівний удар по військових РФ і асадівцях у Сирії (фото)

вівторок, 17 липень 2018, 12:00

Смертник на завантаженому вибухівкою автомобілі прибув у місто Зайсун, де знаходилися військові, і здійснив атаку. Терористи ІДІЛ заявили про загибель 35 російських і сирійських військових у провінції Дараа на півдні Сирії. Про це повідомляється у Tele...