"Росія лякає масштабними військовими навчаннями, але ми добре пам'ятаємо, як горять у танках буряти", - блогер

У Росії в навчаннях беруть участь 300 тисяч солдатів, 36 тисяч одиниць бронетехніки, більше тисячі літаків та 80 кораблів.

Навчання здатні підбадьорити більше самих росіян, а не налякати когось. Фото: РБК.

Росіяни дуже сподівалися на те, що найбільші за всю історію Росії військові навчання, які стартують в ці дні, стануть новиною дня в Україні. Почасти, так і є, адже масштаб навчань дійсно вражає. У Росії в навчаннях беруть участь 300 тисяч солдатів, 36 тисяч одиниць бронетехніки, більше тисячі літаків та 80 кораблів. Росіяни дійсно вирішили переплюнути самих себе, починаючи з 80-х років ще часів Радянського Союзу. Про це пише український блогер Сергій Марченко, передають Патріоти України.

За його словами, таким чином зовсім "палевно" росіяни тренуються перекидати війська на великі відстані і воювати одночасно на суші і на морі. В Україні вуха ніхто не розвішує, всі добре розуміють, хто ймовірний противник, хоч навчання і на Далекому Сході зараз.

Блогер зазначає, що, дійсно, спочатку від такої новини стає трохи не по собі, а потім згадується, як добре горять в танках буряти і як американська зброя за пару годин множить на нуль триста вагнерівських засранців в Сирії. Після таких думок відразу попускає, стає набагато простіше від цих самих російських наймасштабніших військових навчань.

Резніков анонсував ще більше "подарунків": Україна отримала нову партію РСЗВ M270 з Великої Британії

п’ятниця, 12 серпень 2022, 12:29

В Україну прибула нова партія РСЗВ М270 від Великої Британії. Про це у Twitter повідомив міністр оборони України Олексій Резніков, передають Патріоти України. "Велика Британія обіцяла, Велика Британія виконала! В Україну прибули нові РСЗВ М270", - напи...

"Відірвало дупу" в буквальному сенсі: Що відомо про колаборанта, який постраждав внаслідок вибуху в Мелітополі

п’ятниця, 12 серпень 2022, 11:59

Внаслідок ранкового вибуху в Мелітополі постраждав колаборант Олег Шостак. Про це повідомляє РІА "Мелітополь", передають Патріоти України. Він очолює так званий «департамент зі зв’язків із громадськістю у військово-цивільній адміністрації» Запорізької ...