"Росія може почати наземну операцію проти України в будь-який момент": Порошенко зробив тривожну заяву

За словами президента, необхідно покращити військову співпрацю країн Заходу з Україною, в тому числі постачання летальної зброї.

Президент України Петро Порошенко не виключає, що РФ може розпочату наземну операцію проти України в будь-який момент. Про це він заявив в інтерв’ю американському телеканалу Fox News, відео розміщене на сторінці президента у Facebook, передають Патріоти України.

«Нам треба покращити військову і технічну співпрацю, в тому числі постачання летальної зброї, яка допоможе захистити нашу країну від можливої наземної операції, яку ми не виключаємо, що РФ може розпочати у будь-який момент», - заявив він.

Окупанти ведуть свою "гру": Гуменюк розповіла, навіщо РФ влаштовує маневри ракетоносіїв у Чорному морі

четвер, 1 червень 2023, 11:28

Російські військові кораблі, у тому числі ракетоносії, здійснюють маневри в акваторії Чорного моря. Мета таких дій окупантів – створити напругу в українському суспільстві й заплутати розвідку. Про це повідомила керівниця Об'єднаного координаційного пре...

Почалося? Пригожин міг спонукати опозицію РФ заговорити про відставку Путіна, - розвідка Британії

четвер, 1 червень 2023, 10:59

Різка риторика власника групи "Вагнер" Євгена Пригожина могла заохотити російських опозиційних діячів почати порушувати заборонені теми і закликати до зміни Володимира Путіна на іншу людину на посаді президента Російської Федерації. . Міністерство обор...