"Росія може почати наземну операцію проти України в будь-який момент": Порошенко зробив тривожну заяву

За словами президента, необхідно покращити військову співпрацю країн Заходу з Україною, в тому числі постачання летальної зброї.

Президент України Петро Порошенко не виключає, що РФ може розпочату наземну операцію проти України в будь-який момент. Про це він заявив в інтерв’ю американському телеканалу Fox News, відео розміщене на сторінці президента у Facebook, передають Патріоти України.

«Нам треба покращити військову і технічну співпрацю, в тому числі постачання летальної зброї, яка допоможе захистити нашу країну від можливої наземної операції, яку ми не виключаємо, що РФ може розпочати у будь-який момент», - заявив він.

Має залишити країну протягом тижня: Чорногорія оголосила дипломата з посольства РФ персоною нон грата

субота, 13 серпень 2022, 17:59

Міністерство закордонних справ Чорногорії оголосило персоною нон грата дипломата із посольства РФ. Про це йдеться на вебсайті відомства, передають Патріоти України. Там зазначили, що діяльність російського дипломата суперечить статті 9 Віденської конве...

"Трохи жаль тупих орків, яких покинули": Кім повідомив, що увесь керівний склад окупантів втікає за Дніпро

субота, 13 серпень 2022, 17:44

Російське командування терміново переміщується на лівобережну частину Херсонської області. Така масова "евакуація" керівного складу російської армії розпочалася після виведення Збройними Силами України усіх мостів через Дніпро, завдяки яким російському...