"Росія нав'язує "золоті унітази" і репресії": Посол США звернулася до українців із приводу майбутніх виборів (відео)

Марі Йованович додала, що "демократична Україна з процвітаючою економікою - це сильний партнер для США".

Марі Йованович. Фото: Рейтерс.

Українці на виборах президента мають зробити вибір на користь демократичного розвитку країни. І вкотре сказати "ні" корупційній системі, яку нав'язує Росія. Про це заявила посол США Марі Йованович, передають Патріоти України.

"Єдина альтернатива, яку пропонує Росія - клептократія, яка в обмін на мир хоче розділити Україну. Скористатися контролем над енергетичними ресурсами як знаряддям, щоб ізолювати країну, маніпулювати вами й утримати системою, заснованою на корупції. Ви знаєте, яка ця система на вигляд - золоті унітази і репресії щодо тих, хто виступає проти зловживань владою. Ви відкинули цю систему, зараз є можливість знову підтвердити свій вибір", - сказала американський посол.

"Ми підтримуємо український народ. Ваші цілі - це наші пріоритети", - заявила Йованович. Вона додала, що "демократична Україна з процвітаючою економікою - це сильний партнер для США".

"Поставки боєприпасів Росії вже йдуть": Яковенко пояснив, наскільки далеко зайде Китай

вівторок, 21 березень 2023, 15:30

Китай може піти на постачання зброї Росії не тільки шляхом третіх країн, але безпосередньо передавати озброєння Москві, заявив російський опозиційний політик, журналіст і соціолог Ігор Яковенко, передають Патріоти України. В інтерв'ю Главреду він зазна...

"Знайти стільки самогубців неможливо": РФ провалює "казковий" план набору контрактників

вівторок, 21 березень 2023, 14:59

Плани Генштабу РФ набрати 400 тис добровольців-контрактників скоріше казкові, ніж реальні. Росіяни охочіше підпишуть контракт з "Вагнером", ніж з регулярною армією. Про це заявило джерело інсайдерського проекту "ВЧК-ОГПУ". На заваді планам Генштабу щод...