"Росія нав'язує "золоті унітази" і репресії": Посол США звернулася до українців із приводу майбутніх виборів (відео)

Марі Йованович додала, що "демократична Україна з процвітаючою економікою - це сильний партнер для США".

Марі Йованович. Фото: Рейтерс.

Українці на виборах президента мають зробити вибір на користь демократичного розвитку країни. І вкотре сказати "ні" корупційній системі, яку нав'язує Росія. Про це заявила посол США Марі Йованович, передають Патріоти України.

"Єдина альтернатива, яку пропонує Росія - клептократія, яка в обмін на мир хоче розділити Україну. Скористатися контролем над енергетичними ресурсами як знаряддям, щоб ізолювати країну, маніпулювати вами й утримати системою, заснованою на корупції. Ви знаєте, яка ця система на вигляд - золоті унітази і репресії щодо тих, хто виступає проти зловживань владою. Ви відкинули цю систему, зараз є можливість знову підтвердити свій вибір", - сказала американський посол.

"Ми підтримуємо український народ. Ваші цілі - це наші пріоритети", - заявила Йованович. Вона додала, що "демократична Україна з процвітаючою економікою - це сильний партнер для США".

У деокупованому Лимані виявили масове поховання цивільних (фото)

середа, 5 жовтень 2022, 23:54

У звільненому від російських окупантів Лимані Донецької області знайшли понад 50 поховань із цивільними. Про це повідомляє hromadське, передають Патріоти України. За даними видання, окупанти рили траншеї та змушували мирних жителів, яких підозрювали у ...

«Калінінград наш». Чехи яскраво затролили путінські «референдуми», повернувши колишній Краловец в "родную гавань" (фотофакти)

середа, 5 жовтень 2022, 23:34

Чехи влаштували флешмоб навколо придуманого Володимиром Путіним «референдуму», за підсумками якого російський Калінінград став чеським містом Краловець (оскільки він був заснований 1255 р. королем Чехії). Про це написав російський блогер Рустем Адагамо...