Росія поставила за мету влаштувати блокаду морських і річкових портів України, - Цигикал

За інформацією Держприкордонслужби, росіяни в морській економічній зоні України продовжують порушувати норми міжнародного морського права.

Ілюстрація:pravda.com.ua

Росія має намір влаштувати економічну блокаду морських і річкових портів України. Про це повідомив голова Держприкордонслужби Петро Цигикал, передають Патріоти України з посиланням на прес-службу відомства.

За його словами, росіяни в морській економічній зоні України продовжують порушувати норми міжнародного морського права, активізують «безпідставну військово-морську і правоохоронну діяльність на морських комунікаціях».

Цигикал додав, що активізацією безпідставної військово-морської діяльності Росія створює передумови економічної блокади морських і річкових портів України.

"Тільки спільні дії є запорукою сильної і єдиної Європи, в якій Україна залишається надійним форпостом на її східних кордонах", - зазначив Цигикал.

"У Росії немає ресурсу захопити Часів Яр у квітні": Військовий експерт оцінив плани і можливості ворога

четвер, 18 квітень 2024, 17:30

Після окупації Авдіївки російські окупанти націлились на ще одне місто в Донецькій області. Йдеться про Часів Яр. Але військово-політичний оглядач групи «Інформаційний спротив» Олександр Коваленко заявив, що РФ ризиковано проводити наступальні дії на Ч...

Під прицілом: Основні зусилля під час нічної атаки окупанти направляли на Івано-Франківськ, - речник Повітряних сил

четвер, 18 квітень 2024, 17:30

Головною метою росіян під час нічної атаки став Івано-Франківськ. Російські дрони, маневруючи, намагалися здійснити атаку на обласний центр Прикарпаття. Про це в етері телемарафону заявив речник Повітряних сил ЗСУ Ілля Євлаш, передають Патріоти України...