Росія поставила за мету влаштувати блокаду морських і річкових портів України, - Цигикал

За інформацією Держприкордонслужби, росіяни в морській економічній зоні України продовжують порушувати норми міжнародного морського права.

Ілюстрація:pravda.com.ua

Росія має намір влаштувати економічну блокаду морських і річкових портів України. Про це повідомив голова Держприкордонслужби Петро Цигикал, передають Патріоти України з посиланням на прес-службу відомства.

За його словами, росіяни в морській економічній зоні України продовжують порушувати норми міжнародного морського права, активізують «безпідставну військово-морську і правоохоронну діяльність на морських комунікаціях».

Цигикал додав, що активізацією безпідставної військово-морської діяльності Росія створює передумови економічної блокади морських і річкових портів України.

"Тільки спільні дії є запорукою сильної і єдиної Європи, в якій Україна залишається надійним форпостом на її східних кордонах", - зазначив Цигикал.

"Привет русским дезертирам": Як грузини зустрічають росіян, які тікають від мобілізації (відео)

четвер, 29 вересень 2022, 11:44

Російський диктатор Володимир Путін оголосив мобілізацію в країні, через що на кордоні між Грузією та РФ утворився 20-кілометровий затор, який видно навіть з космосу, зазначають Патріоти України. Щоб швидше дістатися до КПВВ люди купують самокати та ве...

Через два дні святкував би 21-річчя: На Харківщині "денацифікували" окупанта із загону "Боба Марлі", який знищував Маріуполь (фото)

четвер, 29 вересень 2022, 11:25

Під час визволення населених пунктів Харківської області наші війська знаходять трупи ліквідованих окупантів прямо на вулицях. У селі Піски-Радьківські виявили тіло 21-річного бійця армії РФ із випискою з військкомату, передають Патріоти України. Про ц...