Росія втручається у внутрішні справи Болгарії, - екс-президент Плевнелієв

Росен Плевнелієв розповів, що будучи президентом, неодноразово отримував доповіді про те, що політики Болгарії укладали угоди і працювали в тісній співпраці з російськими неурядовими організаціями та юридичними компаніями, які фінансуються Росією.

 Росен Плевнелієв. Фото: politobzor.net.

Колишній президент Болгарії Росен Плевнелієв заявив, що Росія втручається у внутрішні справи його держави. Про це він повідомив в ефірі болгарського телеканалу BTV, передають Патріоти України з посиланням на "Грани.ру".

Як говорить Плевнелієв, РФ і особисто її президент Володимир Путін намагаються всіма засобами дестабілізувати і розколоти Євросоюз.

"Є болгарські політичні партії, що фінансуються з Туреччини, і є багато, які фінансуються Росією", - зазначив колишній президент Болгарії.

За його словами, він, будучи президентом, неодноразово отримував доповіді про те, що політики Болгарії укладали угоди і працювали в тісній співпраці з російськими неурядовими організаціями та юридичними компаніями, які фінансуються Росією.

Плевнелієв нагадав, що закони Болгарії забороняють політичним організаціям отримувати фінансування з-за кордону. Він закликав нового президента Болгарії уважніше придивитися до даної проблеми і підходити до подібних випадків "з єдиною міркою".

В контексті можливого візиту Путіна до Болгарії в 2018 році Плевнелієв сказав, що зараз кожне відвідування президентом РФ тієї чи іншої країни вельми проблематично. Він нагадав, що візит Путіна в Угорщину викликав різко негативну реакцію в європейських інститутах.

Хіти тижня. Викрадений вартовий ЗСУ у Чонгарі: Командування ДШВ повідомило про тортури бійця 95-ї бригади окупантами у Криму

четвер, 4 червень 2020, 23:30

Українські військові зазначають, що на відео хлопець виглядає пригніченим. Він промовляє заздалегідь кимось підготовлений текст. Командування десантно-штурмових військ ЗСУ спростовує інформацію ФСБ РФ про "незаконний перетин" адмінкордону з окупованим ...

Це вже як традиція: Ймовірного міністра освіти Шкарлета спіймали на плагіаті наукових робіт

четвер, 4 червень 2020, 23:27

У 2012 році сам Сергій Шкарлет в інтерв’ю “Голосу України” заявляв, що за плагіат необхідно карати всіх учасників навчального процесу, а не лише студентів. Сергія Шкарлета, який є найбільш ймовірним кандидатом на посаду міністра освіти і науки України,...