Росія втручається у внутрішні справи Болгарії, - екс-президент Плевнелієв

Росен Плевнелієв розповів, що будучи президентом, неодноразово отримував доповіді про те, що політики Болгарії укладали угоди і працювали в тісній співпраці з російськими неурядовими організаціями та юридичними компаніями, які фінансуються Росією.

 Росен Плевнелієв. Фото: politobzor.net.

Колишній президент Болгарії Росен Плевнелієв заявив, що Росія втручається у внутрішні справи його держави. Про це він повідомив в ефірі болгарського телеканалу BTV, передають Патріоти України з посиланням на "Грани.ру".

Як говорить Плевнелієв, РФ і особисто її президент Володимир Путін намагаються всіма засобами дестабілізувати і розколоти Євросоюз.

"Є болгарські політичні партії, що фінансуються з Туреччини, і є багато, які фінансуються Росією", - зазначив колишній президент Болгарії.

За його словами, він, будучи президентом, неодноразово отримував доповіді про те, що політики Болгарії укладали угоди і працювали в тісній співпраці з російськими неурядовими організаціями та юридичними компаніями, які фінансуються Росією.

Плевнелієв нагадав, що закони Болгарії забороняють політичним організаціям отримувати фінансування з-за кордону. Він закликав нового президента Болгарії уважніше придивитися до даної проблеми і підходити до подібних випадків "з єдиною міркою".

В контексті можливого візиту Путіна до Болгарії в 2018 році Плевнелієв сказав, що зараз кожне відвідування президентом РФ тієї чи іншої країни вельми проблематично. Він нагадав, що візит Путіна в Угорщину викликав різко негативну реакцію в європейських інститутах.

"Роттердам плюс" і не тільки: Зеленський може створити Ахметову великі проблеми

п’ятниця, 23 серпень 2019, 23:51

Бізнесмен вже запевнив, що буде захищати свою репутацію усіма можливими методами. Прагнення Володимира Зеленського обмежити вплив ДТЕК може створити проблеми власнику даного енергохолдингу Ринату Ахметову. Одним із кроків у цьому напрямку є розслідуван...

Хіти тижня. Гіркін розповів про свій план, якщо потрапить на лаву Гаазького трибуналу

п’ятниця, 23 серпень 2019, 22:00

Відповідаючи на питання, чи допускає він сценарій потрапляння в камеру гаагської в'язниці, Гіркін сказав, що вважає його малоймовірним, однак в цілому таку ситуацію допускає. "По-перше, я сам не збираюся здаватися. Ні в якому разі. По-друге, вважаю, що...