Росія втручається у внутрішні справи Болгарії, - екс-президент Плевнелієв

Росен Плевнелієв розповів, що будучи президентом, неодноразово отримував доповіді про те, що політики Болгарії укладали угоди і працювали в тісній співпраці з російськими неурядовими організаціями та юридичними компаніями, які фінансуються Росією.

 Росен Плевнелієв. Фото: politobzor.net.

Колишній президент Болгарії Росен Плевнелієв заявив, що Росія втручається у внутрішні справи його держави. Про це він повідомив в ефірі болгарського телеканалу BTV, передають Патріоти України з посиланням на "Грани.ру".

Як говорить Плевнелієв, РФ і особисто її президент Володимир Путін намагаються всіма засобами дестабілізувати і розколоти Євросоюз.

"Є болгарські політичні партії, що фінансуються з Туреччини, і є багато, які фінансуються Росією", - зазначив колишній президент Болгарії.

За його словами, він, будучи президентом, неодноразово отримував доповіді про те, що політики Болгарії укладали угоди і працювали в тісній співпраці з російськими неурядовими організаціями та юридичними компаніями, які фінансуються Росією.

Плевнелієв нагадав, що закони Болгарії забороняють політичним організаціям отримувати фінансування з-за кордону. Він закликав нового президента Болгарії уважніше придивитися до даної проблеми і підходити до подібних випадків "з єдиною міркою".

В контексті можливого візиту Путіна до Болгарії в 2018 році Плевнелієв сказав, що зараз кожне відвідування президентом РФ тієї чи іншої країни вельми проблематично. Він нагадав, що візит Путіна в Угорщину викликав різко негативну реакцію в європейських інститутах.

Заради захисту демократії: Стало відомо, хто причетний до скандального відео із "багатою росіянкою" в Австрії

неділя, 26 травень 2019, 12:58

Організатори "зустрічі" запевняють, що в їхніх діях немає нічого протиправного. Скандальне відео, на якому лідер ультраправої Австрійської партії свободи АПС Хайнц-Крістіан Штрахе, два роки тому нібито домовляється з “багатою росіянкою” про підтримку н...

Хіти тижня. Вірний "зброєносець" Ляшка зробив сенсаційний крок: Мосійчук вийшов з Радикальної партії

неділя, 26 травень 2019, 12:00

Про рішення нардепа повідомив сам лідер партії. Лідер Радикальної партії Олег Ляшко повідомив про вихід народного депутата Ігоря Мосійчука з партії, повідомляють Патріоти України. “Сьогодні вранці у мене була розмова з Ігорем Мосійчуком, він заявив мен...