Росіяни скаржаться на надмірну увагу з боку британських прикордонників

Дипломати порадили туристам, яких затримали в аеропортах, повідомляти про проблеми та "дискримінацію".

У Британії почали затримувати росіян. Фото: соцмережі.

У Великобританії прикордонники почали затримувати росіян, які прилетіли в країну, і проводити допити. У заяві на офіційній сторінці російського диппредставництва в Лондоні подібна практика названа «невмотивованою», передають Патріоти України.

Як зазначається, мова йде про росіян, які прибувають до Великобританії «на законних підставах, тобто за наявності британської візи». Дипломати порадили росіянам, які зазнали затримання в аеропортах, повідомляти про проблеми «на основі конфіденційності для обліку та запобігання можливого дискримінаційного підходу».

Хіти тижня. "Назустріч фашистам, геноциду російського населення і іншим жахам": У мережі показали наслідки "руського міра" на Донбасі (відео)

середа, 23 жовтень 2019, 1:00

Охочих виїхати з окупованого Донбасу на підконтрольні Україні території стає все більше. На блокпостах збираються величезні черги. Відповідний відеоролик, що показує ситуацію на КПВВ, на своїй сторінці в Twitter опублікував блогер Денис Казанський, пер...

НАТО це постачає ЗСУ: У "ЛНР" зганьбилися через фото російської зброї

середа, 23 жовтень 2019, 0:31

Андрій Марочко розповідав про постачання із Заходу озброєння для української армії, але раптом щось пішло не так... В інтерв'ю російському пропагандистському телеканалу "Звезда" колишній так званий "офіційний представник народної міліції ЛНР" Андрій Ма...