Російська дипломатія знову побита: 20 країн ПАРЄ зробили болючу для Кремля заяву - Ар'єв (документ)

Делегати 20 держав Асамблеї наголосили, що політичні і фінансові міркування навколо участі в сесіях російської делегації не можуть підміняти принцип верховенства права.

Фото:dw.com

Делегати Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) від 20 держав членів Ради Європи підписали жорстку декларацію, в якій закликали припинити спроби повернути Росію у ПАРЄ. Про це глава делегації українського парламенту в ПАРЄ Володимир Ар’єв написав на своїй сторінці у Facebook, додаючи також текст декларації, зазначають Патріоти України.

"Будь-яка спроба відновити права Росії в Асамблеї без виконання нею резолюцій, прийнятих у відповідь на російську агресію в Україні, похитне інституційний авторитет ПАРЄ. Вона спричинить ефект доміно" - йдеться у декларації "На захист цінностей Ради Європи і її авторитету".

Делегати 20 держав ПАРЄ наголосили, що політичні і фінансові міркування не можуть підміняти принцип верховенства права.

"Ми закликаємо всіх членів асамблеї зробити все можливе, щоб зупинити цей сценарій, зберегти авторитет ПАРЄ і захистити наші спільні цінності" - йдеться у декларації.

Документ підписали представники Данії, Естонії, Грузії, Німеччини, Ірландії, Латвії, Литви, Люксембурга, Мальти, Молдови, Нідерландів, Польщі, Португалії, Румунії, Словенії, Іспанії, Швеції, Великобританії, України та Словаччини.

У найближчі дні і тижні: США готують нові пакети допомоги для України - Білий дім

вівторок, 6 червень 2023, 23:28

США готові допомогти Києву у подоланні наслідків підриву Каховської ГЕС та готують додаткові пакети допомоги. Про це заявив на брифінгу 6 червня координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки США Джон Кірбі, передають Патріоти Україн...

Знищення РФ Каховської ГЕС свідчить, що окупанти усвідомили — з Криму доведеться втекти, - Зеленський

вівторок, 6 червень 2023, 23:14

Президент України Володимир Зеленський заявив, що знищення росіянами Каховського водосховища свідчить, що окупанти усвідомили неминучу втрату тимчасово окупованого Криму. Про це Зеленський заявив у вечірньому зверненні, повідомляють Патріоти України. "...