Російська загроза: Макрон закликав створити нарешті армію ЄС

За словами французького президента, "мир в Європі крихкий".

Еммануель Макрон. Фото:Радіо Свобода

Необхідно створити "справжню європейську армію", "беручи до уваги Росію, Китай і навіть США". Таку думку висловив президент Франції Еммануель Макрон, повідомляють Патріоти України.

За його словами, без власної армії європейцям не захистити себе. "Росія стоїть біля наших кордонів, і це може стати загрозою", - додав він.

Відзначивши, що "мир в Європі крихкий", президент нагадав про атаки в кіберпросторі і неодноразові спроби "втручання в демократії". При цьому, Макрон впевнений, що США не можуть бути єдиним захистом ЄС, оскільки, якщо Америка вийде з Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності, саме європейська безпека може стати "головною жертвою".

Джерело: DW

Історичний момент: Байден підписав протоколи про приєднання Фінляндії та Швеції до НАТО

вівторок, 9 серпень 2022, 23:00

Президент США Джо Байден ввечері 9 серпня підписав документи про затвердження протоколів про приєднання Фінляндії та Швеції до НАТО, передають Патріоти України. Президент США підписав документи на церемонії у Білому домі. Байден виступив з промовою та ...

Захарова у люті: Twitter заморозив офіційний акаунт МЗС Росії англійською мовою

вівторок, 9 серпень 2022, 22:40

Офіційний англомовний обліковий запис міністерства закордонних справ Російської Федерації на Twitter заморожений на невизначений період. Причиною стала чергова брехня та вигадки хворої уяви в публікаціях. Про це повідомили в самому МЗС, щиро обурюючись...