Російська загроза: Макрон закликав створити нарешті армію ЄС

За словами французького президента, "мир в Європі крихкий".

Еммануель Макрон. Фото:Радіо Свобода

Необхідно створити "справжню європейську армію", "беручи до уваги Росію, Китай і навіть США". Таку думку висловив президент Франції Еммануель Макрон, повідомляють Патріоти України.

За його словами, без власної армії європейцям не захистити себе. "Росія стоїть біля наших кордонів, і це може стати загрозою", - додав він.

Відзначивши, що "мир в Європі крихкий", президент нагадав про атаки в кіберпросторі і неодноразові спроби "втручання в демократії". При цьому, Макрон впевнений, що США не можуть бути єдиним захистом ЄС, оскільки, якщо Америка вийде з Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності, саме європейська безпека може стати "головною жертвою".

Джерело: DW

Хіти тижня. Візуальні попередження, про вогонь на враження виявились застарілими: Мережу вразило кладовище літаків і вертольотів під Запоріжжям (відео)

понеділок, 18 жовтень 2021, 3:00

Колись ретельно охороняєма військова частина стала базою-привидом в модерній Україні. Спочатку блогери боялися, що там є якась охорона, але обгороджування вже давно зламане і на покинутому місці крім радянської авіатехніки нікого немає. Кладовище літак...

"Путин стареет, рядом остался только сумасшедший Лукашенко": Професор Зубов розповів про головні проблеми кремлівської еліти (відео)

неділя, 17 жовтень 2021, 22:44

Режим президента Росії Володимира Путіна знаходиться в дуже незавидному положенні. Саме цим пояснюються закручування гайок усередині країни і зовнішньополітичні провокації на зразок хамській статті замголови Радбезу РФ Дмитра Медведєва про Україну. Так...