Російська загроза: Макрон закликав створити нарешті армію ЄС

За словами французького президента, "мир в Європі крихкий".

Еммануель Макрон. Фото:Радіо Свобода

Необхідно створити "справжню європейську армію", "беручи до уваги Росію, Китай і навіть США". Таку думку висловив президент Франції Еммануель Макрон, повідомляють Патріоти України.

За його словами, без власної армії європейцям не захистити себе. "Росія стоїть біля наших кордонів, і це може стати загрозою", - додав він.

Відзначивши, що "мир в Європі крихкий", президент нагадав про атаки в кіберпросторі і неодноразові спроби "втручання в демократії". При цьому, Макрон впевнений, що США не можуть бути єдиним захистом ЄС, оскільки, якщо Америка вийде з Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності, саме європейська безпека може стати "головною жертвою".

Джерело: DW

У ВМСУ уточнили, скільки російських боєздатних кораблів лишилося у Чорному морі

неділя, 24 вересень 2023, 6:49

Для Росії важливо вберегти вцілілі кораблі, оскільки вони знадобляться окупантам для забезпечення логістики в разі остаточного знищення Кримського мосту. На початку повномасштабного російського вторгнення кількість кораблів Чорноморського флоту РФ стан...

Стефанчук пояснив, як Шуфрича можна позбавити депутатського мандата

неділя, 24 вересень 2023, 6:32

Спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук пояснив, за яких умов можна позбавити депутатського мандата звинуваченого у держзраді Нестора Шуфрича. Про це Стефанчук розповів в інтерв’ю Радіо Свобода. . Він нагадав, що механізми для позбавлення депутата ВР ...