
Командування ЗС РФ зібралося звільнити низку офіцерів російсько-окупаційних військ на Донбасі після проведеної спеціальної перевірки. Про це в Facebook повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України.
За інформацією розвідників, комісія Центру територіальних військ Південного ВО ЗС РФ підготувала матеріали на більш ніж 30 офіцерів 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) армійських корпусів для розгляду на атестаційних комісіях їхнього усунення з посад, зниження у військовому званні за приховані злочини та правопорушення, вчинені ними особисто або з їхньої вини.
"Представниками комісії у з'єднаннях і частинах 1, 2 АК виявлено на зберіганні велику кількість неврахованої зброї і боєприпасів, які були підготовлені для продажу цивільним особам з метою власного збагачення російських офіцерів", - сказано в повідомленні.
Зазначається, що зокрема, у 100 окремій мотострілковій бригаді (Донецьк) 1 АК окремо зберігалися стрілецька зброя, боєприпаси, зокрема великокаліберні кулемети "Скеля", підготовлені для продажу.

Схоже Кремль тестує через ручного комуніста настрої суспільства перед тим як прийняти остаточне рішення. Лідер російської комуністичної партії КПРФ Геннадій Зюганов під час передвиборчого з’їзду закликав примусово вилучити кошти громадян та бізнесу, що...
На Запорізькому напрямку українські військові вперше знищили російський безпілотник "Черника". Про це повідомили у компанії "Генерал Черешня", передають Патріоти України. . За даними компанії, дрон перехопили підрозділ "Посіпаки" 39-го зенітного ракет...