Рука Москви? У Німеччині розкрили військову змову

"Незручних" політиків планували зібрати в "день ікс" в одному місці з метою їх фізичного усунення.

Дітмар Бартч. Фото: Німецька хвиля.

Військові бундесверу і спецназу Німеччини спільно з асоціацією елітних солдатів Uniter готували змову з метою політичних вбивств, передають Патріоти України.

Як повідомляє видання Focus, серед головних цілей змовників був глава фракції Лівої партії в бундестазі Дітмар Бартч. Федеральна поліція з'ясувала, що неугодних політиків планували зібрати в «день ікс» в одному місці з метою їх фізичного усунення.
Зазначається, що для виконання плану учасники змови запасалися зброєю, боєприпасами та пальним, а дії обговорювали на таємних зборах. Співробітник військової контррозвідки намагався перешкодити розслідуванню, повідомляючи змовникам про майбутні обшуки і плани поліції. Йому вже пред'явлені звинувачення, справу розгляне Окружний суд Кельна.

У тверезих аналітиків не залишилось ілюзій: Реальна версія "Слуги народу" не схожа на телесеріал. Це провал - Forbes

п’ятниця, 15 жовтень 2021, 23:35

На тлі постійної агресії Росії український уряд і весь його бізнес-клас "загрузли в таких глибоких проблемах, що буде дивно, якщо вони взагалі зможуть із них вибратися". Про це пише аналітик світових бізнестрендів Кеннет Рапоза в статті для видання For...

Україна запровадили санкції проти мережі супермаркетів з РФ

п’ятниця, 15 жовтень 2021, 22:19

Санкції проти мережі Mere (проєкт власників російської мережі супермаркетів "Світлофор") таки запровадили. Про це повідомив секретар Ради національної безпеки Олексій Данілов на брифінгу, зазначають Патріоти України. "Розглядалось питання санкцій відно...