Саакашвілі прокоментував побиття Парасюком генерала СБУ

На думку голови Одеської ОДА, багато депутатів забули, для чого їх делегували до парламенту

Громадяни обирали депутатів не для того, щоб вони доводили кулаками свою точку зору, а для прийняття законів, які потрібні Україні, заявив в ефірі 112 Україна Міхеїл Саакашвілі, зазначають Патріоти України.

"Люди обирали депутатів в парламент не для того, щоб вони там кулаками доводили свої речі, а для того, щоб вони голосували, приймали ті закони, які вигідні не олігархам, не якимось корумпованим кланам, а реально кожній людині", - сказав він.

Також Саакашвілі підкреслив, що народ чекає на відповідальність народних обранців.

"Я думаю, що багато забули, навіщо вони там сидять і чому їх народ туди делегував. Що передувало тому і що взагалі відбувається. Я думаю, що кожен чоловік повинен задавати собі питання, Раді, уряду, що ми робимо кожну хвилину, кожен день для того, щоб виправдати довіру і як відповісти на дуже нетерпляче ставлення людей до всього, що відбувається", - сказав Саакашвілі.

"Жми на газ, или В чем суть торговой войны между США и ЕС", - експерт

четвер, 21 червень 2018, 12:59

Трамп розпалив "митну війну", і протистояння тільки набирає оборотів. "Лет тридцать пять назад США могли и вроде даже должны были развязать торговую войну с Европой. Не выгоды ради, а в назидание западным немцам, которые наплевали на союзнический долг ...

ЗМІ назвали дату, коли Трамп зустрінеться з Путіним

четвер, 21 червень 2018, 12:29

Президент США планує зустрітися з президентом РФ в липні 2018 року в Європі. Президент США Дональд Трамп заявив, що його країна хотіла б порозумітися з Російською Федерацією. Американський лідер висловився про відносини з РФ на зустрічі зі своїми прихи...