Новий склад Конгресу США готовий ухвалити "закон про захист безпеки США від агресії Кремля", новелою якого може стати доповідь про фінансовий стан президента РФ Володимира Путіна, яку має підготувати Національна розвідка США, зазначив у Facebook російський опозиціонер і політичний експерт Костянтин Боровий, повідомляють Патріоти України.
"Півтора – два трильйони доларів, захованих у щурячих нірках, інвестовані в добропорядні проекти, опиняться на світлі. З'являться проблеми з фінансуванням агентурних мереж і найближчих родичів усіх спільників, дочки можуть залишитися без приданого, а синки без теплих місць у західних компаніях. Санкції впритул наблизилися до тих, хто їх найменше боявся і навіть глузливо закликав зробити їх жорсткішими, – до оточення Путіна і російських чиновників", – написав він.
На думку політичного експерта, санкції набувають поступово "соціальної справедливості" і спрямованості проти тих, хто "посіяв вітер".
"Першими це зрозуміли в російському уряді, який почав залучати до розплати за санкції простих громадян – пограбувати і вбити бабусю-пенсіонерку – 10 рублів. А тисячу бабусь – величезний бюджетний дохід. Окрім того, тепер держсекретар США зобов'язаний зробити висновок про відповідність Росії критеріям держави – спонсора тероризму. У цьому, власне, сумнівів немає, але озвучування цього факту багато чого змінить у ставленні до Росії", – підкреслив Боровой.
Опозиціонер уважає, що в такий спосіб США натякають на наступну стадію санкцій або ембарго щодо Росії. "Тому, співвітчизники, відривайтеся від телевізора – джерела зарази і виходьте на вулицю. Або, як жартували в моїй молодості, вкривайтеся білим простирадлом і повільно повзіть на кладовище. Сподіватися на "Іскандери", що сміються, з прив'язаними ізострічкою мізками я не рекомендував би", – порадив він.
Російська опозиціонерка Ольга Курносова переконана, що диктатор Володимир Путін не має чіткого плану Б на випадок провалу нинішньої стратегії щодо війни проти України та протистояння із Заходом. Водночас у мирну угоду вона не вірить. Про це вона заявил...
Канцлер Німеччини Фрідріх Мерц висловив сумніви щодо можливості вступу України до Європейського Союзу до 2034 року, коли завершиться наступний семирічний бюджетний цикл ЄС. За його словами, розширення не повинно вплинути на вже визначені середньостроко...