"Сепарація від Росії є ідіотизм": "Порохоботи" пригадали нардепу Білецькому його висловлювання про конфедерацію України з Московщиною

Офіційний герой звільнення Широкиного дієво й брутально увійшов у передвиборну "м'ясорубку", й змушений тепер сам по "гамбургському рахунку" тримати іспит за своє минуле. Наскільки поділяє патріотичне крило українського суспільства ідеологеми Білецького?

Події в Черкасах притягнули увагу до номінального лідера руху "Національних дружин". Патріоти України вже наводили спогади політолога Олександр Палія. До екскурсу у минуле долучився і відомий пропрезидентський ресурс.

Лідер політичної партії “Національний корпус” та народний депутат Андрій Білецький є давнім прихильником союзу з Росією, наголошує Прямий канал. Він також вважає, що російські природні ресурси допоможуть Україні стати успішною державою. Про це він заявив в одному з інтерв’ю, яке днями було оприлюднено в мережі.

“Ми соціал-націоналісти маємо зовсім інші в цьому питання погляди. По-перше, геополітичні... Ми розуміємо, що сепарація від Росії є ідіотизм. Тому що наша ідея — потужна з центром в Києві конфедерація” - вважає Білецький. Відео виступу, звідки взята цитата вже заблокована в YouTube по зрозуміло чиїй скарзі.


Російський диктатор залишился на самоті: В Ашгабаді всіх президентів зустрічали з квітами та хлібом, окрім Путіна (відео)

четвер, 30 червень 2022, 19:28

Глав держав, які приїхали до Ашгабаду на Каспійський саміт, зустрічали з квітами та хлібом-сіллю. Окрім президента країни-агресора Путіна. На це звернули увагу журналісти “Настоящего времени”, передають Патріоти України. ЗМІ опублікували відеопідбірку ...

Мобілізовані в "ДНР" готові платити по $20 тисяч, аби втекти з війни (аудіо)

четвер, 30 червень 2022, 19:14

Російські окупанти платять по $20 тис. хабаря, щоб утекти з війни в Україні. Стільки коштують документи про "демобілізацію" військовослужбовця з армії РФ, а за довідку про "непридатність" до служби доведеться викласти 500 тис. Про це йдеться у черговій...