"Щоб ми на колінах не повзали перед нашими братами": Лукашенко закликав білоруських вчених знайти джерела енергії для незалежності від РФ

Президент Білорусі підкреслив, що білоруські вчені періодично створюють важливі розробки, проте на підприємствах їх впроваджувати відмовляються.

Олександр Лукашенко. Фото:http://www.belaruspartisan.org/

Білоруські вчені повинні знайти нові джерела енергії, щоб "не випрошувати нафту і газ" у Росії. Про це заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко, передають Патріоти України з посиланням на прес-служба білоруського президента.

"Ще я хотів би, щоб наші вчені винайшли якесь нове джерело енергії, щоб ми на колінах не повзали навіть перед нашими братами, благаючи їх і випрошуючи тонну нафти чи кубометр газу", - зазначив Лукашенко.

Також він підкреслив, що білоруські вчені періодично створюють важливі розробки, проте на підприємствах їх впроваджувати відмовляються.

На думку Лукашенка, так бути не повинно - всі винаходи, які можуть удосконалити і спростити процес виробництва, необхідно обов'язково використовувати.

"Не хочу лякати": Скабєєва влаштувала істерику через можливу атаку українських дронів на Москву (відео)

субота, 1 квітень 2023, 6:34

Кремлівські пропагандисти влаштували чергову істерику у своєму телевізійному шоу. Цього разу росіян почали лякати можливою атакою українських дронів на Москву, передають Патріоти України. Рупор кремлівської пропаганди вкотре почала лякати росіян, мовля...

Оцінка американського генштабу: Генерал Міллі прокоментував ймовірність перемоги України в цьому році

субота, 1 квітень 2023, 6:07

Голова Об'єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі заявив, що перемога України у війні проти Росії в цьому році є малоймовірною, хоч і не сказав, що "цього не можна зробити". . "Я не думаю, що це буде зроблено в найближчій перспекти...