Щоб ринули в Україну: ФСБ відпускає на волю донбаських зеків

Спецслужби Росії використовують усі способи, щоб дестабілізувати ситуацію на неокупованій території України.

Фото: poslezavtra.beСпівробітники російських спецслужб масово вербують в'язнів Горлівки, Єнакієвого та Макіївки, інформують Патріоти України. Вони співпрацюють лише з тими, хто засуджений за тяжкі злочини і поки відбуває покарання на окупованих територіях Донеччини та Луганщини. Йдеться близько про 3250 засуджених із виправних колоній.

Якщо кримінальник погодився співпрацювати із російською спецслужбою, йому оформлюють умовно-дострокове звільнення. Після цього частково підроблюють українські документи (паспорти, військові квитки). Потім криміногенні елементи йдуть на свободу і поповнють лави злочинних угрупувань, чиї керівники погодилися співпрацювати з ФСБ.

Допомога російським спецслужбам відбувається під впливом ростовських злодіїів у законі. У Москві таким чином хочуть дестабілізувати криміногенну ситуацію на неокупованих українських територіях.

Хіти тижня. "Невдоволення українців зростає", - економіст

четвер, 27 лютий 2020, 0:10

"Вже 53% українців вважає, що Україна рухається не в тому напрямку, стрімко зростає показник невдоволення", - пише у своєму блозі Володимир Компанієць, передають Патріоти України, і продовжує:. "Кількість українців, які вважають, що справи в Україні ро...

Хіти тижня. Жертва коронавірусу: В Україні постраждав високопосадовець

середа, 26 лютий 2020, 23:55

Центральна влада не задумуючись над профілактикою розповсюдження паніки і навіть підігравши страхам населення покаранням зараженими опонентам у Конча-Заспі, тепер рубає голови рідним "слугам". "У зв’язку з ситуацією, що виникла на Тернопільщині через е...