Щоб ринули в Україну: ФСБ відпускає на волю донбаських зеків

Спецслужби Росії використовують усі способи, щоб дестабілізувати ситуацію на неокупованій території України.

Фото: poslezavtra.be











Співробітники російських спецслужб масово вербують в'язнів Горлівки, Єнакієвого та Макіївки, інформують Патріоти України. Вони співпрацюють лише з тими, хто засуджений за тяжкі злочини і поки відбуває покарання на окупованих територіях Донеччини та Луганщини. Йдеться близько про 3250 засуджених із виправних колоній.

Якщо кримінальник погодився співпрацювати із російською спецслужбою, йому оформлюють умовно-дострокове звільнення. Після цього частково підроблюють українські документи (паспорти, військові квитки). Потім криміногенні елементи йдуть на свободу і поповнють лави злочинних угрупувань, чиї керівники погодилися співпрацювати з ФСБ.

Допомога російським спецслужбам відбувається під впливом ростовських злодіїів у законі. У Москві таким чином хочуть дестабілізувати криміногенну ситуацію на неокупованих українських територіях.

Хіти тижня. "У голову застрелити": Пропагандиста Кремля накрила істерика через Соколову та Дроздова (відео)

четвер, 14 листопад 2019, 20:30

"Найгіршому регіону давати найкращі права самоврядування в цій країні – це в голову треба застрелити", – обурився він. Така заява довела до істерики всіх гостей студії, які закричали: "Це нацист! Звичайний український нацист!". "Він служив? Він був у з...

Хіти тижня. Будьте пильні: "Популярні "патріотичні" групи в соцмережах може курирувати ФСБ", - офіцер СБУ

четвер, 14 листопад 2019, 20:00

Мета Кремля - розхитати, вимотати, знекровити і розколоти Україну. Заради цього країна-агресор невпинно і безперервно веде з нами боротьбу на всіх фронтах. Треба визнати, що «внуки Дзержинського» дуже винахідливі - робота у віртуальному просторі кипить...