"Шлях до цього був довгим, адже Кремль капостив нам на кожному кроці" - Порошенко про ратифікацію Нідерландами Угоди про асоціацію України з ЄС (відео)

Президент України наголосив, що вступ в силу Угоди про асоціацію, зона вільної торгівлі і безвізовий режим з ЄС, який стартує рівно через десять днів, - це надзвичайно важливі кроки на нашому шляху до об'єднаної Європи.

Петро Порошенко. Фото:скрін відео

Президент України Петро Порошенко прокоментував рішення Сенату Нідерландів про ратифікацію Угоди про асоціацію з Євросоюзом. За словами Порошенка, шлях до цього був довгим, адже російська влада намагалися унеможливити ратифікацію Угоди і зупинити шлях України до ЄС. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу глави держави.

"Кремль, уражений хронічною українофобією, капостив нам на кожному кроці. Він використовував всі наявні ресурси: гроші, пропаганду, брехню, інтриги, розвідувальні структури і групи впливу. Йому підігравали антиєвропейські популістські сили всередині Євросоюзу, які використовували наявні бюрократичні зачіпки і створювали нові" , - зазначив президент.

За його словами, Угода про асоціацію на фініші ратифікації опинилася під загрозою і українські дипломати "боролися за те, щоб зірки на європейському небосхилі склалися сприятливо для України".

Порошенко подякував прем'єр-міністру Нідерландів Марку Рютте, Національним зборам і Сенату.

"Вступ в силу Угоди про асоціацію, зона вільної торгівлі і безвізовий режим з ЄС, який стартує рівно через десять днів, - це надзвичайно важливі кроки на нашому шляху до об'єднаної Європи", - підкреслив український президент.

"Не варто створювати враження, ніби він може нас стримувати": Сенатор закликав Байдена дати Україні зброю у відповідь на ядерні погрози Путіна

вівторок, 28 березень 2023, 23:50

Сенатор від Республіканської партії Джим Ріш закликав президента США Джо Байдена передати Україні далекобійні та касетні боєприпаси у відповідь на ядерні погрози РФ та президента Володимира Путіна. Про це політик написав у Twitter, передають Патріоти У...

Забув тільки згадати про цікавий нюанс: Мер Воркути урочисто оголосив, що йде на фронт

вівторок, 28 березень 2023, 23:29

Мер російського міста Воркута Ярослав Шапошніков заявив, що він вирушає на війну в Україну. Оголошення посадовець зробив під час мітингу на підтримку "спецоперації" 28 березня. Він заявив, що рішення вступити до лав "другої армії світу" прийняв усвідом...