"Шлях до цього був довгим, адже Кремль капостив нам на кожному кроці" - Порошенко про ратифікацію Нідерландами Угоди про асоціацію України з ЄС (відео)

Президент України наголосив, що вступ в силу Угоди про асоціацію, зона вільної торгівлі і безвізовий режим з ЄС, який стартує рівно через десять днів, - це надзвичайно важливі кроки на нашому шляху до об'єднаної Європи.

Петро Порошенко. Фото:скрін відео

Президент України Петро Порошенко прокоментував рішення Сенату Нідерландів про ратифікацію Угоди про асоціацію з Євросоюзом. За словами Порошенка, шлях до цього був довгим, адже російська влада намагалися унеможливити ратифікацію Угоди і зупинити шлях України до ЄС. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу глави держави.

"Кремль, уражений хронічною українофобією, капостив нам на кожному кроці. Він використовував всі наявні ресурси: гроші, пропаганду, брехню, інтриги, розвідувальні структури і групи впливу. Йому підігравали антиєвропейські популістські сили всередині Євросоюзу, які використовували наявні бюрократичні зачіпки і створювали нові" , - зазначив президент.

За його словами, Угода про асоціацію на фініші ратифікації опинилася під загрозою і українські дипломати "боролися за те, щоб зірки на європейському небосхилі склалися сприятливо для України".

Порошенко подякував прем'єр-міністру Нідерландів Марку Рютте, Національним зборам і Сенату.

"Вступ в силу Угоди про асоціацію, зона вільної торгівлі і безвізовий режим з ЄС, який стартує рівно через десять днів, - це надзвичайно важливі кроки на нашому шляху до об'єднаної Європи", - підкреслив український президент.

Вибухи на "Північних потоках": Путін поскаржився Ердогану на "міжнародний тероризм"

четвер, 29 вересень 2022, 23:43

Президент Росії уперше прокоментував інциденти на газопроводах "Північний потік". Про це повідомляє російське пропагандистське агентство ТАСС, передають Патріоти України. Путін висловився про вибухи на газогонах під час розмови з президентом Туреччини ...

"Реально обоср***сь": Глава Дагестану вилаяв військкомів (відео)

четвер, 29 вересень 2022, 23:14

Військкоми міста Дербент у Дагестані заявили, що до військкоматів має з’явитися усе чоловіче населення міста. Про це повідомляє "Медуза", передають Патріоти України. Глава російського регіону Сергій Меліков розкритикував чиновників після того, як Дербе...