Шляхом покійного циніка Чуркіна: Маша "Лаврова" назвала постановочними відео про хіматаку в Сирії (відео, 16+)

Захарова звинуватила "Білі каски" ("Сирійська громадянська оборона") у тому, що вони "діють дуже непрофесійно".

М.Захарова. Фото: ЖЖ.

Офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова заявила, що відеоролики про застосування хімзброї в Сирії носять провокаційний і постановочний характер. Про це вона сказала на брифінгу в МЗС, повідомляють Патріоти України з посиланням на Вести.ru.

При цьому, посилаючись на відео хіматак під Ідлібом, Захарова звинуватила "Білі каски" ("Сирійська громадянська оборона") у тому, що вони "діють дуже непрофесійно".

"Звертає на себе увагу надто спокійна поведінка представників цієї організації в надзвичайних умовах", - заявила Захарова.

Раніше повідомлялося, що Рада Безпеки Організації Об'єднаних Націй збереться 5 квітня через повідомлення про хімічну атаку в Сирії, в результаті якої загинули десятки людей.

За останніми даними, кількість загиблих в результаті газової атаки в сирійській провінції Ідліб збільшилася до 72 осіб, серед них - 20 дітей.

Німеччина вважає, що Росія і Іран несуть відповідальність за хімічну атаку, здійснену військами сирійського президента Башара Асада.

У МЗС РФ заявили, що проект резолюції РБ ООН щодо хімічної атаки в Ідлібі "має антисирійськими характер" і здатний загострити ситуацію в регіоні.

У США оприлюднили проект рекордного оборонного держбюджету: Окремий пункт стосується безпосередньо України

середа, 7 грудень 2022, 9:25

Сенат Конгресу США погодив рекордний оборонний бюджет на 847,3 млрд. доларів, включаючи 800 млн. доларів на військову допомогу Україні. Про це свідчить оприлюднений проект оборонного бюджету США. "Нарощування допомоги Україні та НАТО. Проект розширює т...

Як повернути блиск золотим прикрасам: ТОП-2 простих способи, про які мало хто здогадується

середа, 7 грудень 2022, 8:54

Золоті прикраси одразу після покупки привертають до себе захоплені погляди через їхній блиск. Але постійно "купатися у променях" уваги оточуючих не вдасться, адже з часом будь-які прикраси можуть потускніти і втратити свій початковий блиск, передають П...