Шотапашлонєтак: "Екс-міністра" освіти "ДНР" виганяють з Росії, в'їзд в Донецьк теж заборонений

Тетяну Мармазову можуть депортувати до ... України.

Тетяну Мармазову затримали в Тулі. Фото: novorosinform.org.Російська влада зобов'язала покинути країну екс-"міністра освіти ДНР" Тетяну Мармазову. Згідно із записом у Facebook ще одного екс-функціонера "ДНР" Олександра Кофмана, вона повинна сама виїхати через будь-який КПП, повідомляють Патріоти України.

Більш того, за словами Мармазової, їй заборонено в'їзд і в "ДНР", в зв'язку з чим її можуть депортувати до ... України.

"Я неодноразово умовляв її (Мармазову - Ред.) повернутися поки в ДНР але, за її словами, їй було заборонено сюди в'їзд. На жаль, я не можу це перевірити, але якщо це так, то це більш ніж дивно, і я впевнений, що Глава Республіки Олександр Володимирович Захарченко обов'язково розбереться, хто був ініціатором подібної заборони і чому. Факт залишається фактом. Тетяна не могла повернутися в ДНР і не могла залишатися в РФ", - написав Кофман.

Екс-"міністра освіти" самопроголошеної "ДНР" Тетяну Мармазову в Росії звинувачують в порушенні міграційного законодавства.

Резніков показав, як тестував американські бронеавтомобілі Stryker і Cougar

четвер, 30 березень 2023, 23:40

Міністр оборони України Олексій Резніков опублікував відео випробування переданих Україні бронеавтомобілів Stryker і Cougar. Резнікова також опублікував відео, на якому він прокатався на бронемашинах Stryker і Cougar. Він подякував за них президенту СШ...

Місцевих заспокоюють, що це "просто обстрілювали Харків": У Бєлгородській області знову "бавовна" (відео)

четвер, 30 березень 2023, 23:29

Пізно ввечері, 30 березня, у Бєлгородській області лунали вибухи. Про це повідомляли місцеві жителі в соцмережах, публікуючи відповідні відео, передають Патріоти України. Місцеві жителі скаржаться на "громкие хлопки". Водночас, проросійські пабліки зап...