Шведський уряд зробив політичну пародію на Трампа (фото)

Фото віце-прем'єра Швеції у оточенні жінок нагадує фото Трампа, який серед чоловіків підписує указ проти абортів.

Ізабелла Левін. Фото: "Фейсбук"

Віце-прем'єр та глава шведського Міністерства з питань захисту навколишнього середовища Ізабелла Левін опублікувала у Facebook фото, яке нагадує пародію на те, як Дональд Трамп підписував указ проти абортів в оточенні групи чоловіків. Про це повідомляє The Huffington Post, передають Патріоти України.

Фото Левін зроблене в момент підписання закону про скорочення викидів парникових газів в країні, на якому вона знаходиться в оточенні семи жінок з уряду. Видання зазначає, що фото віце-прем'єра Швеції є політичною пародією на фото президента США Дональда Трампа, на якому він підписує указ в оточенні семи чоловіків.

Нагадаємо, нещодавно Трамп підписав указ про заборону державного фінансування іноземних організацій, які здійснюють або поширюють інформацію про аборти. Таким чином Трамп скасував рішення Барака Обами, який зняв цю заборону в 2009 році.


З архіву ПУ. "Бизнесу п*дец без меня, жена плачет, каждый день говорит, что меня посадят": У мережу злили скандальну переписку нардепа Тищенка (фото)

четвер, 26 листопад 2020, 14:00

"Слуга" попався на гачок пранкеру, і вилив тому усю душу, як на допиті генпрокурору. "В распоряжении "Страны" оказалась переписка пранкера Джокера от имени генпрокурора Руслана Рябошапки с нардепом Николаем Тищенко - о ситуации внутри фракции, о его пр...

Російські медики були безсилі: Головного засекреченого підводника РФ вбив коронавірус

четвер, 26 листопад 2020, 13:30

Олексій Бурілічев помер 25 листопада в Москві, йому було 62 роки. З жовтня 2005 року і до кінця життя він очолював головне управління глибоководних досліджень Міноборони Росії - один з найбільш засекречених підрозділів російської армії.