"Сєня" постарався":​Саакашвілі прокоментував заяву про відставку Абромавічус

Політик підтвердив слова Абромавічуса.

Саакашвілі. Фото: ЖЖГубернатор Одеської області Михайло Саакашвілі прокоментував заяву Айвараса Абромавічуса про відставку з посади міністра економічного розвитку і торгівлі України, повідомляють Патріоти України.

"Я працюю разом з Айварасом в Раді з реформування держпідприємств, головою якого я став з його ініціативи, і хочу підтвердити, що всі наші ініціативи по заміні керівників держпідприємств блокуються особисто прем'єр-міністром з подачі одного з лідерів фракції БПП Солідарність в Раді - Ігоря Кононенко і ще декількох груп впливу", - написав він на своїй сторінці в Facebook.

Саакашвілі висловив надію, що 16 лютого Верховна Рада відправить уряд у відставку і забезпечить захист наступного складу "від тіньових інтересів з президентської, прем'єрської або будь-яких інших фракцій".

"У всіх основних фракціях є достатньо здорових сил, і вони зможуть підтримати процес очищення. Думаю, Верховна Рада повинна провести публічні слухання, запросити і Айвараса, і пана Кононенка, і на всі запитання повинні бути дані вичерпні відповіді, я особисто теж готовий виступити на цих слуханнях. Ми повинні розблокувати найважливіші економічні реформи і приборкати корупційні інтереси", - додав він.

Нагадаємо, міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавічус сьогодні заявив, що подає у відставку. За його словами, таке рішення ухвалене у зв'язку з тиском на нього народного депутата від БПП Ігоря Кононенко і його оточення, а також Адміністрації президента України. Сам Кононенко звинувачення заперечує і пов'язує їх з майбутнім переформатуванням уряду.

"Бавовна" була вдала: Супутникові знімки зафіксували наслідки удару по стратегічній нафтобазі Росрезерву

понеділок, 22 червень 2026, 11:56

Внаслідок пожежі на «Комбінаті «Темп» Федерального агентства з державних резервів РФ у Рибінську Ярославської області вигоріли щонайменше 15 резервуарів з пальним і ще кілька були пошкоджені. Супутниковий знімок нафтобази опублікував Telegram-канал Exi...

Штурмів стало більше: Окупанти розпочали літню наступальну кампанію

понеділок, 22 червень 2026, 11:43

Російські окупаційні війська розпочали літню наступальну кампанію та збільшили кількість штурмів, однак спроби росіян захопити панівні висоти не мають успіху, розповів військовий 54-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України Сергій Луговик у ...