Врятувати свою шкуру: ​Кононенко виправдався за відставку Абромавічуса

Запевнив - він тут ні при чому.

Перший заступник голови фракції "Блок Петра Порошенка" Ігор Кононенко. Фото: ЖЖПерший заступник голови фракції "Блок Петра Порошенка" Ігор Кононенко назвав звинувачення міністра економіки Айвараса Абромавічуса на свою адресу спробою перекласти відповідальність за невдачі в роботі міністерства, повідомляють Патріоти України.

У відповідь на запитання агентства "Інтерфакс-Україна", як він може прокоментувати заяву Абромавічуса, Кононенко сказав: "Як бажання перекинути з хворої голови на здорову ті питання, які не зробили за рік. Відповідальність за них намагаються перекласти на депутатів нашої фракції".

При цьому Кононенко не збирається подавати до суду на міністра. "Я вважаю, що це емоційна заява пана Абромавічуса. Є й позитив у його роботі на посаді міністра, але є й негатив. Я думаю, що це пов'язано з моїм коментарем - при чому, це не мій виступ був, а депутатів нашої фракції, - з висловлюванням незадоволення його роботою на останньому засіданні фракції, яке я прокоментував після засідання. Це така емоційна реакція", - сказав він.

Нагадаємо, в середу Абромавічус подав у відставку, заявивши, що заступник голови фракції "Блоку Петра Порошенка" Ігор Кононенко намагається розставити своїх людей в міністерстві і на підконтрольних йому підприємствах, щоб контролювати грошові потоки.

Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт висловив розчарування у зв'язку з тим, що Абромавічус подав у відставку. "Один з великих поборників реформ в українському уряді і прихильник майбутнього українського народу, на яке той заслуговує", - написав Пайетт в Твіттері, коментуючи новину про відставку Абромавічус.

"Бавовна" була вдала: Супутникові знімки зафіксували наслідки удару по стратегічній нафтобазі Росрезерву

понеділок, 22 червень 2026, 11:56

Внаслідок пожежі на «Комбінаті «Темп» Федерального агентства з державних резервів РФ у Рибінську Ярославської області вигоріли щонайменше 15 резервуарів з пальним і ще кілька були пошкоджені. Супутниковий знімок нафтобази опублікував Telegram-канал Exi...

Штурмів стало більше: Окупанти розпочали літню наступальну кампанію

понеділок, 22 червень 2026, 11:43

Російські окупаційні війська розпочали літню наступальну кампанію та збільшили кількість штурмів, однак спроби росіян захопити панівні висоти не мають успіху, розповів військовий 54-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України Сергій Луговик у ...