Попався на провокацію: Нардеп від БПП погодився продати свій голос за $50 000

В мережі вже пропонують запроданцю продати свою маму, якщо для нього головне гроші, а не принципи.

Олександр Бакуменко. Фото: ТСН.

Народний депутат від БПП Олександр Бакуменко погодився проголосувати за зміни в законі про Державне бюро розслідувань за 50 тис. доларів США, отримавши смс-повідомлення нібито від Ігоря Кононенко, передають Патріоти України.

Журналіст програми "Гроші" провів експеримент і зробив смс-розсилку депутатам БПП від імені Ігоря Кононенка з пропозицією продати свій голос за значну суму: "Привіт. Кононенко. 5395-д сьогодні. Друге читання. Потрібно за 50к. Підтвердь ". За словами журналіста, Бакуменко відповів ствердно. Сюжет про це журналіст виклав у своєму Facebook.

Бакуменко є ключовим лобістом особистих інтересів Юрія Косюка, власника МХП. У минулому році він подав у проект бюджету на 2018 рік поправку №231, яка дозволяє агрохолдингам отримувати величезні дотації. З 1 січня 2018 року мало вступити в силу обмеження, яке не дозволяє аграрним групам пов'язаних компаній отримувати більше 150 млн грн дотацій на рік. Поправкою №231 це обмеження скасовується. Завдяки цьому, Косюк вже отримав 187 млн гривень з бюджету.

Була принциповою та чуйною: Що відомо про молоду патрульну, яку вбив злочинець у Чернівцях

понеділок, 3 жовтень 2022, 21:51

У Чернівцях зловмисник застрелив поліцейську Таїсію Татарин. Правоохоронниці було всього лиш 22 роки. Молодша лейтенантка загинула під час виконання службових обов'язків. Разом з екіпажем вона прибула на виклик щодо невідомого, який розбещує неповноліт...

Організували спецпроект "Подарунок для Путіна": Як звичайні чеські громадяни купили танк для ЗСУ (фото)

понеділок, 3 жовтень 2022, 21:29

Словаччина виготовить для України 16 самохідних гаубиць Zuzana-2, а тим часом громадяни Чехії купили для українців танк. Про це повідомив колишній Надзвичайний і Повноважний Посол України в Чеській Республіці, заступник Міністра закордонних справ Украї...