Попався на провокацію: Нардеп від БПП погодився продати свій голос за $50 000

В мережі вже пропонують запроданцю продати свою маму, якщо для нього головне гроші, а не принципи.

Олександр Бакуменко. Фото: ТСН.

Народний депутат від БПП Олександр Бакуменко погодився проголосувати за зміни в законі про Державне бюро розслідувань за 50 тис. доларів США, отримавши смс-повідомлення нібито від Ігоря Кононенко, передають Патріоти України.

Журналіст програми "Гроші" провів експеримент і зробив смс-розсилку депутатам БПП від імені Ігоря Кононенка з пропозицією продати свій голос за значну суму: "Привіт. Кононенко. 5395-д сьогодні. Друге читання. Потрібно за 50к. Підтвердь ". За словами журналіста, Бакуменко відповів ствердно. Сюжет про це журналіст виклав у своєму Facebook.

Бакуменко є ключовим лобістом особистих інтересів Юрія Косюка, власника МХП. У минулому році він подав у проект бюджету на 2018 рік поправку №231, яка дозволяє агрохолдингам отримувати величезні дотації. З 1 січня 2018 року мало вступити в силу обмеження, яке не дозволяє аграрним групам пов'язаних компаній отримувати більше 150 млн грн дотацій на рік. Поправкою №231 це обмеження скасовується. Завдяки цьому, Косюк вже отримав 187 млн гривень з бюджету.

В навчальному підрозділі ДСНС в Харкові стався вибух, є жертви

четвер, 1 червень 2023, 19:56

У приміщенні одного з навчальних підрозділів ДСНС у Харківській області стався вибух, внаслідок якого загинули два курсанти, ще один отримав поранення, інформують Патріоти України. Як повідомило місцеве видання Харків Times з посиланням на спікера Харк...

"Диво" сталося за долари: В Одесі офіцер перетворив маму мобілізованого на "інваліда" (фото)

четвер, 1 червень 2023, 19:16

В Одесі військовий вимагав у мобілізованого солдата 6 тисяч доларів за послугу, яка юридично зробила б з мами його "клієнта" інваліда, передають Патріоти України. Як повідомляє Головне управління Нацполіції в Одеській області, фігурантом провадження ст...