"Скасування Трампом з програми республіканців передачі зброї Україні - це двозначна ситуація. З одного боку, ми знаємо про те, що в таборі Дональда Трампа є радники, схильні до врахування інтересів Москви, які працювали там десь у бізнесі, комерції і можуть мати певний інтерес. З іншого боку, ті формулювання, які залишилися, передбачають і санкції проти Росії, і належну допомогу Україні", - прокоментував дипломат.
Він зазначив, що фактично це просто залишає ширший простір для маневрів майбутньому президентові, якщо ним стане Трамп - визначати самому, чи потрібно надавати летальну зброю чи ні.
"Було б краще, якби це положення було чіткіше сформульоване в програмі конвенції, але воно не є обов'язковим для виконання, і тим більше - державним документом. Так що за цим потрібно дуже уважно спостерігати, але не робити поспішних висновків", - сказав Яременко.
Дипломат також зазначив, що поки що шансів стати президентом США у Трампа більше, і ще рано говорити про результати виборів.
Більшість українців, які наразі перебувають у Польщі, приїхали відносно нещодавно. Найбільша частка – 37% – оселилися в країні менш ніж пів року тому. Такі дані опублікували в аналітичному центрі міжнародної агенції з працевлаштування Gremi Personal, п...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 19.01.25 орієнтовно склали: