"Скасування Трампом з програми республіканців передачі зброї Україні - це двозначна ситуація. З одного боку, ми знаємо про те, що в таборі Дональда Трампа є радники, схильні до врахування інтересів Москви, які працювали там десь у бізнесі, комерції і можуть мати певний інтерес. З іншого боку, ті формулювання, які залишилися, передбачають і санкції проти Росії, і належну допомогу Україні", - прокоментував дипломат.
Він зазначив, що фактично це просто залишає ширший простір для маневрів майбутньому президентові, якщо ним стане Трамп - визначати самому, чи потрібно надавати летальну зброю чи ні.
"Було б краще, якби це положення було чіткіше сформульоване в програмі конвенції, але воно не є обов'язковим для виконання, і тим більше - державним документом. Так що за цим потрібно дуже уважно спостерігати, але не робити поспішних висновків", - сказав Яременко.
Дипломат також зазначив, що поки що шансів стати президентом США у Трампа більше, і ще рано говорити про результати виборів.
На Донеччині окупанти змінюють тактику малих штурмових груп, і тепер атакують камікадзе. Про це в ефірі «Суспільне новини» розповів Юрій Сиротюк, головний сержант роти вогневої підтримки 5 окремої штурмової бригади, передають Патріоти України. За слова...
Правоохоронці ідентифікували двох вбитих російськими військовими українських військовополонених біля села Новодмитрівка на Покровському напрямку. Про це повідомив заступник керівника департаменту протидії злочинам, вчиненим в умовах збройного конфлікту...